Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy kutyát, elvittem...

Találtam egy kutyát, elvittem az állatorvoshoz. Szerinte újfullandi és valamilyen keveréklehet. Szerintetek mekkora lehet?

Figyelt kérdés
Megtartottam magamnak most 16kg,kb 3-4 hónapos és kan.

#Újfullandi-keverék
2017. szept. 28. 06:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hol találtad? Milyen állapotban volt? 14 napig köteles vagy keresni a gazdáját, ha mázlid van, nem lesz meg, de ezt törvény írja elő.

Egyébként nagyon helyes cselekedet, amit tettél! :)

Sajnos keverékeknél nem lehet megmondani, mekkora lesz, de számíts nagyra, persze.

2017. szept. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az utcán találtam,kergették a gyerek.Elég éhes volt szegényem.Kutyachip nem volt benne.
2017. szept. 28. 06:50
 3/7 EvaSz86 ***** válasza:
100%
Hát...ha keverék, akkor olyan 50-70 kg között lesz...attól függően, milyen a másik szülő. Nagy lesz, de ismerősömnek van...és imádnivaló. Egyébként megemelem a kalapom azért, hogy befogadtad, ha nem találod meg a gazdáját (ami elég valószínű, hiszen, ha lelkiismeretes gazdáról lenne szó, akkor már lenne chip, vagy legalább egy nyakörv), akkor nagyon sok örömet kívánok a nevelgetéséhez.
2017. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem akarok hülyeséget mondani de az enyém ennyi idősen 20kg volt és 50-55kilo lesz felnőtten. Szerintem te is számíthatsz ekkora súlyra.
2017. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 28. 08:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel utván kóborolt, valószínűleg soványabb, mint kéne. Jó nagy kutya lesz , 60 kg körüli.
2017. szept. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az enyém 4 hónaposan 12kg volt, most 1,5 éves és 30kg kereken. Bár ő szuka. Ahogy előttem írták jó 50-60 kilóra számíthatsz.
2017. szept. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!