Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak vele? Mit...

Mit csináljak vele? Mit tehetnék addig?

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves ivartalanított kan kutyám ő eleve olyan nyalakodós mindenkit össze nyal.

És van egy 8 éves kan kutyám aki még ivaros és az elmúlt időszakban megvan bolondulva igen tudom hogy tüzelnek a szukák de ez eddig nem zavarta akkor se amikor a szomszédunkban lakott egy szuka.


Állandóan piszkálja az ivartalanított kanomat folyton nyalogatja a nemiszervét és pározna vele a kutya meg mindig puszilgatja őt.

Akárhogy próbálom nem tudom leallitani róla hiába tiltom neki nem válik be ami egyébként beszokott most nem próbálkoztam már azzal is hogy lenyomom a földre de ez sem vált be külön kell őket zárnom mert egy nem bírom nézni kettő az ivartalanítotnak néha nagyon rosszul esik és sír.


Tesómnak pedig van egy ivaros tacsija rá is rá van szállva.


Van még itthon egy ivartalanított szuka rá nincs ő nem is érdekli.



A tacsi jövőheten megy ivartalnitasra akkor felviszem a kutyám és megvizsgalja az orvos hogy ki írná-e az altatás meg ilyenek(már le van beszélve)


De ez még nem most lesz és eddig ez nem mehet így tovább nem lehet folyton elzárva valamelyik

Volt hogy utcán sétálás közbe is el kezdte ezt csinálni....nem is egyszer...


Mivel próbáljam meg tiltani ezt a viselkedését? Próbáltam már azt is hogy üvegbe köveket rakok és megrazom de nem vált be....


Egyébként ő egy nagyon makacs kutya Beagle keverék nem rég kezdtem el nevelni kB 2 éve eddig nem tudtam vele igazán foglalkozni mivel még kicsi voltam és nem tudtam mit hogy kell


Amíg nem jelentkezett ez a probléma teljesen jó kezelhető kutya volt alapszavakat ismeri még most is megcsinalja de aztán folytatja tovább a piszkalast...


2019. júl. 26. 21:03
 1/3 A kérdező kommentje:

Tényleg ne haragudj hogy nem írtam helyesen... Nem írok helyesen mert a telefonom folyamatosan kijavit tehát leirok valamit kijavit valami teljesen hülyeségre van hogy a veszőket se teszi ki vagy elveszi

Amúgy meg nem a helyes írásomat kellene vizsgalgatnod jobb dolgod nincs is látom...


Fikázhatod a helyes írásom és a műveletlenségemet is hidegen hagy úgy sem irmersz ne vonj le következtéseket


Gyorsan írtam ki a kérdést képzeld mivel dolgom volt utána így sietnem kellett.


Amúgy meg mivel jelenleg 17 éves vagyok 1 éve kezdtem el diák munkára járni és most tudom elvinni orvoshoz mivel szüleim nem akarják őt ivartalanítani mivel már öreg.

Elsőnek vizsgálata lesz hogy bírná e az altatást.

2019. júl. 27. 12:00
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem akkor az ivaros kutyád is ivartalaítva lesz nemsokára. Szerintem addig tényleg csak az elzárás a megoldás.
2019. júl. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom... Én még mindig nem tudom értelmezni ezt a kiírást. Ehhez általános iskola alsó szintje, illetve egy normális családi háttér, egy értelmes szülő kell, hogy valaki érthetően tudjon írni.
2019. júl. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!