Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalataitok szerint...

Tapasztalataitok szerint melyik bejegyzett mopsz tenyésztő legmegbízhatóbb, kitől kerülnek ki a legegészségesebb kutyusok?

Figyelt kérdés

Már többször megjártam, amikor efelől érdeklődtem, ezért:

- Nem kérek kiosztást, hogy milyen gyatra ízlésem van, amiért ezt a fajtát választom

- Mint ahogy hegyi beszédet se kérek, hogy micsoda állatkínzó vagyok, amiért ilyen légzőrendszerű kölykök világra hozását támogatom a vásárlási szándékommal.

Köszönöm.



2019. aug. 1. 00:43
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Erre itt nem fogsz választ kapni, kezdj el kiállításokra járni. Ott fogod látni/megtudni.
2019. aug. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Feltételeztem, hogy vannak olyan mopsz gazdák itt, akik meg tudják osztani a témában a tapasztalataikat, de ezek szerint rossz helyen csengettem bebocsátásért. :D
2019. aug. 1. 19:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lépj be a Mopsz gazdik fb csoportba ott mindent megtudsz
2019. aug. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fognak neked értelmes választ adni,főleg hogy a legegészségesebb kutyát akarod megvenni.Ha csak annyit írtál volna,hogy mopszot akarsz venni mit ajánlanak azonnal lenne 10 kommented arról,hogy ne merj szaporítótól vásárolni vagy menj menhelyre,vagy támogass egy mopsz mentő csapatot ahelyett hogy veszel.


A mopszokat szidókat meg már instant elzavartad tehát végleg nincs aki akarna kommentelni.Csak azok szoktak akik okot találnak,hogy nyomhassák a kutyás hülyeségeiket.


Én egyenlőre annyit tudnék javasolni,hogy facebookos csoportokat keress fel ezügyben,hamarabb találsz olyanokat akiknek ismerőse vásárolt jobb helyről,vagy ismer közvetlenül kennelt,tenyésztőt.

Sajnos a kennelek többsége (főleg a nevesebbek) nem vezetnek weblapot és nem nagyon reklámozzák magukat.Kiállításokon lehet leginkább felvenni velük a kapcsolatot,vagy ismerősökön,vásárlókon keresztül.


Akit így MEOE-nél láttam még tavaly talán az a Beautiful Clement Mopsz Kennel,nekik van is facebookos oldaluk és még idén is voltak almok. :D

2019. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Már írták korábban a kiállításokat. Azt honnan tudhatom meg, hogy mikor szerveznek? Beírtam a Google-ba, de csak évekkel ezelőtti találatokat hozott ki.

2019. aug. 4. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A MEOE minden évben kiad egy naptárat ami tartalmazza a kutya kiállítások időpontjait.Illetve minden évben nyáron (most már volt júl.20-án) van éjszakai kutya kiállítás.


A következő Augusztus 17,Devecserben lesz.Juhász és pásztorkutyák vesznek majd részt ugyan,de ettől függetlenül lesznek ott más fajtákkal tenyésztők a kutyáikkal pont azért,hogy ők is bővítsék az ismerősi kört.Meg hát,általában érdeklődnek az ilyen események után függetlenül attól,hogy mit tenyésztenek.Kérdezősködni szintén lehet,hogy hátha ismer valamelyik nevesebb tenyésztő Mopsz tenyésztőket. :)


Kikerestem neked a naptárat,de a MEOE-nél is megtalálod :)

[link]

2019. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ^^
2019. aug. 4. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!