Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől van az hogy a kutyámnak...

Mitől van az hogy a kutyámnak a könyékénél egy kis részen kihulott a szőr, és kipirosodott a bőr?

Figyelt kérdés

Goldenről van szó. Mondjuk más lehet hogy nem veszi észre, csak én minden nap megfésülöm, és szembetűnik, már vagy 3 napja.

Szerdán rendel a doki, elviszem hozzá, de vannak ötletek, hogy mitől lehet?


2010. júl. 12. 13:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor az én kutyámnak volt ilyen, az orvos megnyugtatott, hogy csak kifeküdte, és kikopott a szőre.
2010. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kutyuskámnak mindkét könyökénél kihullott a szőre, de szerintem ez nem probléma.
2010. júl. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak kifeküdte és attól kikopott a szőr. Most pedig, hogy csupaszon is "rákönyököl", kidörzsölte a bőrt egy kicsit.
2010. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy ez lehet a baja az enyémnek is.

Köszi a válaszokat.

2010. júl. 12. 13:55
 5/5 Akiteki ***** válasza:
Ha sokat fekszik kemény felületen, akkor lehet ilyen. Ilyenkor nyáron az enyémek is a kövön fekszenek, kidörzsöli a könyöküket.
2010. júl. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!