Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Platinum vagy Royal Canin...

Platinum vagy Royal Canin száraztáp?

Figyelt kérdés

1.Miért?

2.Bichon frise-nek melyiket adnád?


2019. aug. 5. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az összetevőket. Ha megtehetném anyagilag, akkor Platinummal etetnék. Royal Canin többsége sz@r.... Ahol kukorica és/vagy búza a fő összetevő, azt hanyagolni kell. Mindent hanyagolni kell ami nem tartalmaz legalább 40% húst.
2019. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Platinum.
2019. aug. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Platinum.
2019. aug. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A Royal Canin csak presztizsmárkanév. Valójában a beltartalmához képest eszetlenül túl van árazva, kb a 700-800 forint kilónkénti ár kategóriájában lenne a helye.


Ha már megengedheted magadnak a 2300-2800 forintos árat, akkor Platinum. Ja, és a Bichon jó eséllyel csirkeallergiás, szóval a bárányosat vedd.

2019. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan próbálhatod a csirkéset a Platinumból, nincs kőbevésve hogy csireallergiás.

Van náluk próbacsomag lehetőség, amikor a 4 féle tápjukból küldenek ki kis (50g) próbacsomagot, így látod melyik ízlik neki.

Arra viszont vigyázz, hogy a Platinum elég erős táp, nem kell belőle fél kilót adni egy etetésre, mert könnyen elhízik (nyilván ha keveset is van mellé mozgatva)

Amúgy csak ajánlani tudom, én is azzal etetek.

2019. aug. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

Ki kell, hogy álljak a Royal Canin mellett...

Én már nagyon sok tápot próbáltam 2 macskával, a legdrágább és az összetevők alapján a legjobb az Orijen és a gabonamentes N&D volt.

Ezekb 2*-3* drágább tápok mint a Royal, és 75-85% hús van bennük... De egyszerű egyiktöl sem lett annyira szép élénkszínű, csillogó szőrúk mint a Royaltól, sőt kifejezetten fakók lettek, hullott a szőrúk és még le is fogytak.


Próbáltuk még az Applawst is, az legalább nem extrém drága, de az sem vált be...

2019. szept. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!