Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért húzza a fejét etetésnél?

Miért húzza a fejét etetésnél?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, és mindig mikor elkészítem az ételét, lerakom a földre, és hívom oda magamhoz, és ilyenkor halál lassan odajön, de mindezt letartott fejjel. Evés előtt mindig kell csinálnia valamit pl.pacsi, vagy valami mást. De volt úgy hogy nem kértem semmit hogy csináljon, csak mondtam hogy övé a kaja.

Nem volt soha bántva, miért félhet?


2010. júl. 13. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fél, csak elismeri, hogy fölötte állsz, és az ő normarendszerében neked kéne először enned.
2010. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
pontosan. megalázkodik előtted, vagyis számára te magasabban vagy a ranglétrán. ennek így is kell lennie :) az én kutyusom meg addig oda se jön a tálhoz amíg el nem megyek onnan.
2010. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltatok! Akkor nem aggódok, hogy valamit rosszul csináltam és fél tőlem. Egyébként most 7 hónapos, és egy hete nagyon elkezdte a dacolását, de ezt nem akarja abbahagyni. Csak úgy tesz mintha meg se hallana ha szólok neki. :)
2010. júl. 13. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!