Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy egy kutya a...

Lehetséges, hogy egy kutya a műanyag fekhelyre legyen allergiás?

Figyelt kérdés
A kiskutyám (3 hónapos) allergiás valamire, de még nem derült ki mi az. Már egy hónapja hipoallergén tápot kap, de semmi változás, az állatorvos szerint amúgyis ritka az eleségallergia ilyen fiatal korban. Már kizártuk a pollenallergiát, gondoltunk a poratkára is, így a párnás fekhelyét lecseréltem egy műanyagra, viszont rögtön másnapra felerősödtek a tünetei, megint elkezdett pörkösödni a bőre némely helyeken, pedig azt egyszer már elmulasztottuk és többet is vakarózik. Lehet hogy a műanyagra allergiás?
2010. júl. 13. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Például mint az embereknél is előfordul, allergiás a nylonra, vagy pedig a nylon párnától nem szellőzik eléggé a bőre, úgymond bepálik ebben a rettentő hőségben. Valami semlegeset tegyetek alá, például fehér pelenka.
2010. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A műanyag fekvőhely lehet statikus a szőrre és akkor az jobban irritálja az amúgy is már viszkető,allergiás bőrt. Így felerősítheti a tüneteket, de nem allergiás a műanyagra.
2010. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
allergiás nem lehet szerintem rá. Valószínűleg az a baj, amit az előttem szólóak mondak. meleg van és bepállik alá a teste, ezért viszket.
2010. júl. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 13. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!