Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Napi 2 óra séta + játék mellé...

Napi 2 óra séta + játék mellé milyen kutyafajtát ajánlotok? Milyen energia szintűt?

Figyelt kérdés
Előny, ha nyugodt alaptermészetű, de nem lusta, szeretnék vele nagyokat sétálni és hétvégente kirándulni is.
2019. aug. 17. 16:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hat ezt igy nehez megvalaszolni.

Kinti, benti vagy vegyes tartás lenne. Mas allat van-e. Hany eves vagy, milyen kutyaid voltak eddog, róluk meselj, miket tudtak, mik voltak az elonyei hatranyai stb.

En ha sajat magamnak keresnek ezzel a leirassal kutyat, ha fajtatisztat akarnek akkor nemet juci, snaci, dobi. Ha mentettet, akkor elmennek menhelyre, valasztanek 10 kutyat kivulrol, aztan elvinnem mindet setalni kulon napokon, leszukitenem 3ra, majd vegul kivalasztanam. Akar egy középkorú bull, stb..

De labi golden is jo lehet. Nekem most mali mixem van, ezutan biztos nem fogok mast valasztani, de nekem rengeteg munkam vam benne, nem csak napi 2ora sima seta, hanem kokemeny izzaszto munka, sokszor padlon voltam miatta de megerte mert mara az en szememben egy csucs szuper kutya lett.

2019. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig semmilyet. Mit takar a séta? Szabadon? Pórázon? Dolgoznál, sportolnál is vele? Volt már valaha kutyád, akivel aktívan foglalkoztál is? Nevelésben, képzésben, szocializációban mennyire vagy jártas? Mik az alap elvárásaid a kutya habitusát, ösztönkészletét tekintve? Hol tartanád?
2019. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!