Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan töltsem a laptopomat...

Hogyan töltsem a laptopomat játék közben?

Figyelt kérdés

Mikor játszok nyilván gyorsan merül a laptopom,de ha játék közben megállás nélkül töltöm akkor az nem rontja az akksi élettartamát?Vagy esetleg nem lesz ettől baja az akksinak?Nem kivehető úgyhogy kénytelen vagyok mindig töltőre dugni amikor merül.Van ehhez kapcsolódóan bármi jó tanács ami segíthet,hogy ne menjen tönkre olyan hamar az akku?Illetve azt sem igazán tudom,hogy ez káros-e,csak gondolom.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2019. febr. 5. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt amiről te írsz, úgy hívják, hogy akku-para. Felesleges parázni, úgy töltöd, ahogy akarod. Csak teljesen ne merítsd ki!
2019. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. febr. 5. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Játék közben legyen mindig töltőn. Az tudja hamar kivégezni az aksit, ha folyamatosan nagy mennyiségű áramot kell szolgáltasson a gép számára. Ezt akadályozza meg a töltő.
2019. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van konnektor akkor arról használd a laptopot. Van töltésvezérlő, ami arra jó, hogy ha fel van töltve az akku akkor nem tölt tovább

A folyamatos töltés-merítés ami igazán csökkenti az élettartamát az akkunak

2019. febr. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,így azert nyugodtabb vagyok :)
2019. febr. 6. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!