Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan döntitek el hogy...

Ti hogyan döntitek el hogy egy adott márka tápjából melyik ízt kapja végül a kutya? Vagy netán szoktátok váltogatni az ízeket?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
42%
Váltogattuk, de már csak egy félét kap, másik ízt nem eszi annyira. A marhás a kedvence.
2019. aug. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A kutyám elég érzékeny gyomrú, ezért csak monoproteines tápokkal tudom etetni. Mivel a jobb minőségű tápok legnagyobb arányban húst tartalmaznak, ezért még ha adott márkán belül is, íztől függően nagyon más az összetétele. Az én kutyámon valamennyire látszik is, hogy melyik válik be jobban, széklet, szőr, testalkat, aktivitás alapján. A halastól fogyott, a marhástól laza volt a széklete, az valószínűleg erős volt neki, így maradt a bárányos, az bevált. A csirkés tápokról elég sok rosszat hallani, ezért én inkább nem kísérletezem vele.


Az nem szempont, hogy melyik ízlik neki, nem hagyom válogatni.

2019. aug. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!