Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7 hetes kis nemet juhaszunkn...

A 7 hetes kis nemet juhaszunknak a 2 fule mashogy all mind a ketto lekonyul csak az egyik furabban all mint a masik. Most akkor el van benne torve a porc?

Figyelt kérdés
2019. aug. 22. 10:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
70%
Nyilván fajtiszta, mert gondolom orrszarvú nincs benne, csak kutya. Fajtatiszta pedig törzskönyv nélkül nem lehet, mert fajtatiszta kutyát csak tenyésztő (vagy nagyon ritkán fajtamentő) ad ki, de csak ivartalanítási szerződéssel, ergo nem tudod őket szaporítani. Ha nincs törzskönyve, nem fajtatiszta. Így pedig meg is válaszoltam a kérdésed, mert pl vizsla is lehet benne, aki pedig lógófülű.
2019. aug. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Fajtiszta a kutyája és pont. Nincs a felmenői között kecske vagy szamár, csak kutya. És látta a szüleit is, azok is mind kutyák voltak, szóval ne kötekedjetek! :D


Törzskönyve meg nem is lehet, mert akkor fajtatisztának kellene lennie, de a tenyésztő akkor sem adja ki 7 hetesen ha az anyja nem tudja szoptatni, mert oltatja, féreghajtja és szocializálja a kiskutyákat 12 hetes korukig.


Nincs eltörve a porc, fel fog az majd állni később, olyan is lesz, hogy visszakonyul, aztán megint feláll.


Egy fajtatiszta németjuhásszal rendelkező gazdi.

2019. aug. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
78%

"fajtiszta"

"Es tisztaba vagyok a kutyatartassal"


Aha, látszik. :D

Amúgy a törzskönyv nem azért van kitalálva, mert néhány ember nem ismerne fel ránézésre egy német juhászt.


Egy német juhásznak kinéző kutyában is ugyanúgy lehet más fajták keveréke is, ha nem törzskönyves az eb. A te esetedben is nagyon valószínű ez, ugyanis szaporítótól vásároltál kutyát.


Ilyen korban még normális a fülek "idétlen" állása, de ha később is így marad neki, akkor csak magadra vess, hogy miért nem fajtatiszta, minőségi kutyát vettél, ellenőrzött helyről, vagyis tenyésztőtől.


Gondolom "óccsó" kutya kellett, de ennek ugye ez az ára, hogy felnőtt korára satnya lesz a kutya és beteges. Mert ugye akitől vetted, aki szaporította, ő is spórolni akart, és nem szűrette le a szülőket csípő diszpláziára, és az egyéb örökletes betegségekre.


Sok sikert ezek után, csak aztán nehogy beadd a gyepire a kutyát ha nem úgy fog kinézni meg viselkedni ahogy egy német juhásznak kellene.

2019. aug. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozz a sok hülyével!

Ez normális majd szépen állni fog a füle

2019. aug. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom az utolso ember valaszat
2019. aug. 25. 07:00
 16/21 anonim ***** válasza:

Csak az utolsóét? Pff..


A reális válaszokat még véletlenül se vedd figyelembe, minek azt?

2019. aug. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Mert azt koszonyem meg hogy "biztos nem fajtatiszta" "neked nem valo kutya" "te minek tartassz kutyat nem is tudod hogy kell vele banni" "biztos atvagtak ha nincs torzskonyve mert az LETFONTOSSAGU UGYE...." "meg torveny ellenes is vagy 5 nappal hamarabb hoztad el a kutyat" elmondanam hogy az osszes ismerosom vagy 5 vagy 6 vagy 7 hetes en hozta el es torzskonyve Nelkul es NEM kenellbol hoztak es mind gyonyoru kutya lett.... Feltettem egy egyszer kerdes es kioktattok... Hat igazam koszonom a real is valaszokat😀. Mostmar tudom hogy hogy nekem nem valo kutya. Hiaba volt mar 5😁
2019. aug. 27. 20:43
 18/21 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyes irasomert kijavitja a telefonom.
2019. aug. 27. 20:48
 19/21 anonim ***** válasza:

#17

Persze, mi ezt értjük, szaporítótól hoztá(to)k. Nem is gondolt senki tenyésztőre, mert felelős kutyatartó (márpedig a szaporítók nem azok) NEM ad ki 8 hetesnél fiatalabb kutyát. Semmilyen esetben, senkinek. Egy kutyának 8 hetes koráig az anyja mellett a helye, ezért törvényellenes hamarabb elválasztani. Képzeld el, milyen lenne a világ ha a fél éves gyerekeket elvennék az anyjuktól.

Nyilván törzsköny nélküliek, mert akinek van szíve odaadni egy 5 hetes csöppséget, az nem tenyésztő hanem mocskos büdös szaporító, a rosszabbik fajta. Márpedig törzskönyv nélkül sem az ismerőseid kutyái, sem a tied nem fajtatiszta. Gondolhatsz te akármit, tőlem csivavának is mondhatod a németjuhász keveréked de akkor se lesz az. Illetve megragadnám az alkalmat hogy gratuláljak neked és a kedves ismerőseidnek, hogy állatkínzókat támogattok.

Öcsém, te is igazán felelős állattartó vagy.

2019. aug. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Nem keverek a kutyam.... Az all at orvos is azt mondta hogy ezzel nincs semmi baj amit en csinaltam megmutattam neki miket irkaltok es azt mondta hogy ti csak probal tok okpskodni mert semmi baj sincs azzal ha egy kutyanak nincs torzskonyve kebzeld az o kutyajainak sincs torzskonyve. Ja es baromsagot irtal mert ha nincs torzskonyve a masik keverekemnek az mar nem az enyem?! 😂😂
2019. aug. 28. 08:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!