Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Székesfehérvár környékén...

Székesfehérvár környékén milyen menhelyek vagy civilek vannak ahova lehet menni segíteni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy van a HEROSZ illetve az ASKA. De olyan lehetetlen időpontokban lehet menni sétáltatni, hogy az hihetetlen. Iskolába járok tehát megoldhatatlan lesz, hogy 10-re odaérjek hétköznap az Askába. Szombatonként is lehet menni tudom. Szoktam is de az csak heti egy nap sajnos.

Vasárnap van a Herosz séta viszont oda délben elkell indulnom hogy odaérjek ami megin nem praktikus időpont hisz ebéd az nincs kész délre általában hanem pont egykor és anyu örülne neki ha legalább egy nap sikerülne közösen ebédelnünk.


Valaki ismer egyéb más menhelyet esetleg valakit aki civilként tevékenykedik kutyamentéssel és lehet hozzá menni segíteni?


)beírtam a google-ba hogy fejér megyei menhelyek de csak a HEROSz-t és az ASKA menhelyet dobja fel)


2019. aug. 26. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem tudok segíteni, de lenne egy kérdésem. Az ASKAnál voltál már sétáltatni ezek szerint. Mi a tapasztalatod velük? Te magad válaszhatod ki a kutyát? Mennyire megközelíthető a telephelyük tömegközlekedéssel?

Én messzebbről érkeznék hozzájuk, nem mennék potyára. Akár privibe is válaszolhatsz. :)

2019. aug. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem az lenne a kérdésem olyan emberhez aki volt már kutyát sétáltatni akármelyiknél, (Aska vagy Hérosz), mennyire "komoly" helyek ezek, már a menhelyek ? Mert a helyi médiában Vörösmarty rádióban nagy kampányuk van, de valahogy a napi élet folyamán meg semmit nem hallani ezekről..
2019. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Mit értesz a komoly alatt?

Nagy menhelyek, kb 200 kutyával. A Herosz az csak befogad, az Aska viszont ki is megy befogni az állatokat.

2019. aug. 26. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!