Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó kiskutyát kersnék?...

Eladó kiskutyát kersnék? Székesfehérvár és, környékén ha lehetséges. Elsősorban Németjuhász fajta érdekelne.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 15:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
előre is bocsi a hülye megfogalmazásért... lényeg benne van...
2012. ápr. 2. 15:42
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


itt van jó pár :) Lenne egy kiskutyád németjuhász és még életet is mentenél. Mit szólsz?:)

2012. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek a az első válaszolóval! Menhelyről válassz kutyát, ne szaporítótól!
2012. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze megértem csak lehetőleg fajtisztát szernék és kölyköt , de körül nézek ezen az oldalon is!
2012. ápr. 2. 15:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

ők négyen most kerültek be a menhelyre és nagyon pici kölykök:

[link]


[link]


[link]


[link]


Lehet nem fajtatiszták de gyönyörűek szerintem eszméletlenül és semmivel nem adnak kevesebb szeretetet és intelligenciát mint egy fajtatiszta németjuhász:)

Főleg gondolj bele mennyi egy törzskönyves németjuhász csillagos ára van az ziher:) Szaporítóktól meg nem szabad venni,ahogy a kedves második válaszoló is írta!

Írd meg majd hogy döntöttél!

2012. ápr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Én is sok mindent szeretnék :) Nem tud valaki egy eladó kocsit olcsón? Elsősorban egy újabb típusú BMW érdekel, de Audi is megteszi :)

Viccet félretéve a németjuhászkutyán pont nem illik spórolni. A show típusú kutyáknál is rengeteg probléma előjön. Hiába szűrtek a szülők például diszpláziára! A csapott far nagyon tönkretette a fajtát. Egyébként törzskönyves, szűrt szülőktől származó kölyköt már 45ért lehet kapni... Ez már tényleg nem pénz érte. De ha rám hallgatsz akkor egy munkavonalból választasz. Igaz ordas, nem rajzos, de legalább van némi köze kinézetre is a német juhászkutyához! Vagy fajtamentők. Kölyök szintén nincs, de nem értem ez mért probléma egyeseknek, hisz vannak fiatalak is 1-1,5 évesek. Az szinte még kölyök..

2012. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó komentelövel is egyet értek..Ezért írtam h eladó...Nem pénz számít... Sajnos még nincs tapasztalatom kutya vásárlásban..
2012. ápr. 2. 16:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem itt nézz körül:

[link]


És még egy tanács: ne az legyen legfontosaab, hogy hol van a kennel. :)

2012. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Beszélj Pirka Ildivel, ő a Dog Plusz kutyaiskola vezetője Szfváron, ő tenyészt nj-ket, ha jól tudom. Kérdezd meg lesz-e náluk alom vagy kit ajánlj esetleg, ha nincs...

2012. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a tippet!!!
2012. ápr. 3. 10:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!