Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hónapos kutyámat tiltsam a...

8 hónapos kutyámat tiltsam a párna meghágásáról?

Figyelt kérdés
Rászóljak, ha a párnát kufircolja? Engem nem zavar különösebben. Amúgy kicsit akaratos, de ha rászólok szót fogad.
2019. aug. 27. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha téged nem zavar a kutya..akármije a párnádon.Végül is te fogsz feküdni rajta nem mi.xd
2019. aug. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk ivartalaníttatni nem ártana.
2019. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Nem zavar különösebben, hogy azon van az arcod, amit a kutyád összekent a micsodájával...

Vidd el ivartalanítani!

2019. aug. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jézusisten... minek tenném az arcom a kutya párnájára... undorítóak vagytok. Az az övé, nehogy már a mocskos arcom a kutya párnájára tegyem...

De most komolyan, hol a p*csában olvastatok olyat, hogy az az enyém.......

Dokival megbeszéltem, hogy viszem, amint elmúlt az első tüzelése, csak egyelőre az még várat magára.

2019. aug. 27. 22:12
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Nehogy még te háborodj fel, mindjárt bekapsz minket egészben. Nyilván azért feltételezte mindenki hogy a te párnád, mert sehol nem írtad hogy a kutyáé, és gondolom a legtöbb kutyának nincsen párnája. Egyébként ez dominancia jele, úgyhogy ha a lábaddal vagy valamivel ami a tied elkezdi ezt csinálni, akkor szigorúan tiltsd le róla.
2019. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy az ivartalanítás teljesen meg is szünteti, addig is tiltani kell.
2019. aug. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne tiltsad, az ivartalanítással pedig mindenképpen várjál, amíg teljesen kifejlődött, főleg, ha nagytestű fajta (vagy annak keveréke).


A hormonháztartás változásán kívül gyakran a feszültség vagy izgalmi állapot levezetését szolgálja a hágás. Figyeld meg, mi előzi meg általában - nagyon felpörög játék közben, és ezt vezeti le? Ha kisül, hogy egy bizonyos helyzet vezet hozzá, akkor utána azt lehet másképpen kezelni (gyakrabban, de rövidebb időn át játszani, hogy ne érjen rá felpörögni, például).


Az én kutyámnak (szintén nőstény) is volt egy ilyen hágós időszaka (ő az ágyterítőt gyűrte maga alá), de úgy egy hónapon belül kinőtte. Nem tiltottam, általában nem szenteltem neki semmi figyelmet, mikor belefogott - ezzel elkerülheted, hogy később így akarja elérni, hogy vele foglalkozzál.


A dominanciához, a széles körű nézettel ellentétben, általában nem sok köze van, főleg nem akkor, mikor élettelen tárgyakon gyakorolják a hágást.

2019. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2019. aug. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. szept. 4. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!