Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyam megette a cipomet!...

Kutyam megette a cipomet! Lehet baja? 18/l

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elobb felkelek a kinti orditozasra, es akkor mar kutyat is megsimiztem. Ekkor latom... a telitalpu nyari cipom pantjat, es a reszeit...


NEM AZ EGESZET ETTE MEG. Sot... igazabol ahogy megneztem, leginkabb a cipo gumi resze hianyzik alulrol + pant leszedve, de azok megvannak es az oldalan levo... kotel aut hiszem, csam vekony mint ami a macska kaparofan szokott lenni, na szoval az volt rajta, de azok darabjai is megvannaj. Egyedul a talp az, amirol azt hiszem, egy kis reszet a vekonyitottan megcsinalt sarok resznel leszedett es megevett. Lesz baja, vagy majd csak ki jon? :/


Hibakert elnezest, alig latok ki a fejembol.



2019. szept. 4. 03:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Talpat utobb vettem eszre, miutan kidobtam, amikor tettem vissz a dobozba a lecsupaszitott cipomet. Kicsit truncsiztam a szemetben. Az egyik sarokbol fel centit harapott le kb a gumibol, az meg is van. A masikbol viszont nagyobbat, nehany centi, de az nincy meg. Nem vadtag gumirol van szo nehany mm. Sokkal inkabb volt tobb a telitalp reszbol, aminek szinten nem akadtam nyomara.


Lehet baj, vagy majd tavozik a termeszetbe? :/

2019. szept. 4. 03:26
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehat elnezest, pontosabb az, hogy megragcsalta, es valoszinuleg... biztos lenyelt egy pici cipotalpat.
2019. szept. 4. 03:28
 3/7 A kérdező kommentje:
Elnezest... kesz ideg vagyok. Van csontja, amit ragcsalhat, jetekai is, a cipomet pedig betoltam a polcon, szoval ki kellett okoskodnia a fejem mogortk cipotartomnal.
2019. szept. 4. 03:37
 4/7 A kérdező kommentje:
O es kozepes testu, 17 kilo. Nehany hete van nalunk, elotte menhely.
2019. szept. 4. 03:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet baja
2019. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet baja, de épp ezért neked meg sürgősen meg kéne nyugodnod, hogy tudj cselekedni. Állatorvossal konzultálj az esetről mindenképp.
2019. szept. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kutyák sok mindent megrágnak, lenyelnek.

Nagy részük szépen hátul távozik.

Figyelned kell a kutyádat. Ha rosszul érzi magát, öklendezik, vagy hány,kakálni akar, de nem sikerül, akkor szükséges az orvos, lehetőleg minél gyorsabban.

2019. szept. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!