Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyanak beres cseppet mibe...

Kutyanak beres cseppet mibe tegyem mert vizben hiaba nem issza meg. Kis darab hust szalamit osszetepkedtem aprora es arra csepegtettem annyit ahAny kilo a kutya ugy kicsit fintorogva de megette. Mas valaki otlet?

Figyelt kérdés
Es az ipakitine nevu veseport azt ki mibe tette hogy megegye a kutya ? Ha van ilyen itt
2018. júl. 18. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha szereti a konzervet, akkor abba tudod a legjobban eldugni. Elég leveses hogy elvegyüljön benne mindkettő.
2018. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Vegyél egy doboz pástétomos macskakaját (imádja minden kutya) vegyél ki egy evőkanállal, csepegtesd rá a Bérest, meg a port, gyúrd gombóccá és le fogja küldeni egy pillanat alatt.

Az én kutyám is így van "becsapva" egy nap 2x.

2018. júl. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi szepen kiprobalom
2018. júl. 19. 21:45
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ne etesd már a vesebeteg kutyádat macskakajával, mert csak még betegebb lesz. Anyám... Szerintem ha kutya konzervbe, májkrémbe kevered a gyógyikat, akkor is megeszi. Ne mérgezd már feleslegesen!


[link]

2018. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2018. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

Ne használj 82%-os nagy szavakat! Mérgezés! Röhej!

2 kutyám és 2 macskám van, amikor a kutyáim megszerzik a macskatálat, simán megeszik a maradékot, mert az olyan finom nekik.

Sőt, amikor a kicsit találtam, szinte halálos betegen és semmit nem volt hajlandó enni, akkor a gyógyszereit macskakajában adtam be neki, mert azt megette.

Mára már a kicsi elmúlt 17 éves, a nagyobbik meg 15 lesz, ami nagytestű kutya esetében csodaszámba megy.

Előbb adnék a kutyának egy kanálka macskakaját, mint az általad javasolt kenőmájast, ami tömény só, zsír és tartósítószer, különösen, hogy vesebeteg a kutya és TILOS A SÓ! ... de ha egészséges, akkor is!

Nem azt mondtam, hogy holnaptól térjen át a macskakaja etetésre, hanem kapott egy ártalmatlan tippet, amivel biztos be tudja adni a kutyának a fontos gyógyszert!

Egy kanálnyiról volt szó, ne lihegd túl!

És a helyedben alaposan elgondolkoznék a kenőmájas tippről, mielőtt tényleg elteteted a Kérdezővel a kutyáját láb alól!

2018. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!