Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol lehet olcsón húzóhámot...

Hol lehet olcsón húzóhámot beszerezni?

Figyelt kérdés

Szeretnék majd télire húzóhámot a kutyánknak. Nagyon nagy az energiája és érti js mit kell csinálnia de kellene egy olyán hám ami biztonságos és kényelmesebb neki mint a madzagból összetákolt ideiglenes valami hogy kiderüljön van-e hajlama. A hajlam az megvan szerencsére.

Valaki tud olyan helyet ahol nem 8-10.000 ft? Wish? Ali express?

Kerestem wishen de nem találtam. Lehet rosszul irtam be vagy nem tudom.


2019. szept. 8. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges olcsót venni, többet árt mint használ, inkább spórold össze az árát egy Mushernek.
2019. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Egy jó húzóhám pont annyinál kezdődik. Nem tudom, pontosan, melyik típusra, fajtára gondolsz. Nekem van K9-es is, alsó hangon volt 17 ezer. Tudok olcsóbban K9-et, ami fénycsíkos, közepes és nagyméretű kutyáknak, ha érdekel, de privát küldj képet, milyen típust szeretnél.
2019. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Fogalmam nincs milyen típust szeretnék.

Télen szánkózni szeretnék a kutyussal. Már ha sikerül. Majd kiderül. Emiatt nem szeretnék drágát.

Esetleg használtan lehet olcsóbban venni?

2019. szept. 8. 19:28
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen hámot szeretnél? Csak mert magyarul a súlyhúzó és a szánhúzó hámot is ugyanúgy hívjuk, és nem mindegy melyikről is van szó :D
2019. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Inkább szánhúzó.
2019. szept. 8. 19:59
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor Musher. Tökéletes minőség és tűrhető ár:

[link]

2019. szept. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Egész jó áron vannak a cuccok. Majd elgondolkodok rajta.

Ezekből a hámokból nem tudnak kibújni?

2019. szept. 8. 21:35
 8/19 anonim ***** válasza:
25%

Ha előtted van a kutya, nem. Ha lemarad és felgyűrődik rajta, akkor sokkal könnyebben mint egy Julius K9 hámból mondjuk.

Ez arra van kitalálva és kialakítva, hogy minél optimálisabban oszlassa el a terhet, amit vontatnia kell a kutyának. Teszem azt, sétáltatásra teljesen alkalmatlan az x-back hám.

2019. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

A k9 es hámokat ne ajánlgassuk már


Eleve az IDC hámjuknak szar a kialakítása, de húzásra méginkább alkalmatlan.


Arra kialakított speciális hámmal kell. Rengeteg fajta hám van, de szánhúzásra szánhúzó hám kell, ahogy azt fentebb is említették, legjobb a musher

2019. szept. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

K9-es hám NEM VALÓ HÚZÁSRA! Azok csak hobbi hámok.Készíttetni kell vagy erre "szakosodott" emberektől megrendelni feljebb lévő kommentekben az egyik legjobbat ajánlották erre.

A súly és szánhúzás egy olyan sport és tevékenység amiben nem lehet olcsóskodni mert tönkre teszed a kutya izületeit és gerincét! Ezt meg gondolom te se akarod.

(meg remélem más se aki K9-et használ ilyen sportra..)

Remélem azt mondanom se kell,hogy hipp-hopp se foghatsz bele és kötheted a kutyát első alkalomra szán elé.Erre edzeni kell vele,hogy ne hirtelen terheld meg még ha kifejezetten szánhúzó fajtád van is..

Szokatni kell előre,hogy ne zavarja ha van mögötte valami zajos ami követi mindnehova,jó táp és elég energia kell,megfelelő kalcium mennyiség a csontoknak..



Szintén említendő,hogy csak kifejlett felnőtt egyed tehető szán elé,húzatható súllyal!

Fiatalabbal csak olyannal lehet gyakorolni ami nem terheli le a még növésben lévő testet.


HUSKY GAZDI,SÚLY/SZÁNHÚZÓ KUTYÁKKAL.

2019. szept. 9. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!