Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez normális? Illetve csináljak...

Várhegyibence kérdése:

Ez normális? Illetve csináljak valamit? Több lent!

Figyelt kérdés
Van egy 5 éves labrador kever3k szukánk és vettünk hozzá egy 2,5 hónapos bernáthegyit,az normális hogy a labradorunk tök nyugis miközben a bernáthegyi amikor kimegyek,folyton ugat a labradorra,ha a közelében van,illetve ha nem vagyok kint akkor viszonylag jól tűrik egymást

2019. szept. 9. 07:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért kellene bármit is csinálnod? A kölyök azért ugat, mert kutya. Majd abbahagyja. Még nem találkoztam nyávogó kutyával.

A szuka majd jelzi a kicsinek, ha neki nem tetsző dolgot csinál.

2019. szept. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg figyelmet akar kicsikarni magának tőled, vagy ha az nem megy, így a másik kutyával sem tudsz foglalkozni. Legalábbis a mi fiatalabb kutyánk is akkor húzza az öreg agyát, ha én is ott vagyok, mert először az öreghez szoktam odamenni, így meg vagy vele foglalkozom azzal, hogy rendre utasítom vagy hagyom, hogy intézzék el egymás között. Az öreg persze rászól, ha már nagyon elege van belőle.
2019. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!