Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor EHET és IHAT a kutyusom?...

Mikor EHET és IHAT a kutyusom? Ma rövid időre elaltatták, azóta már magához tért, de csak feszik, és nem találja a helyét szegény! 4-5 korty vizet már adtam neki, mert meleg van

Figyelt kérdés
mikor ehet? szegény tegnap este óta semmit nem evett! és miért nem ehet-, ha adok neki enni és figyelek rá nehogy baja legyen ugy jó?
2010. júl. 14. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
én aznap már adtam neki enni, mikor altatták. Inni meg szerintem mindenképp adj neki nehogy kiszáradjon
2010. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha teljesen magához tért már, akkor kaphat enni és inni, de addig nem, különben az altatószer hatása miatt könnyen félrenyelhet.
2010. júl. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha teljesen magához tért akkor már ehet-ihat amit kíván.


Ne adj egyszere túl sokat de legyen előtte főleg víz vagy amit szeret...

Az én kutyám a műtét után nem akart inni vizet (mondta a doki, itassam) viszont a tejet imádta és amikor azt töltöttem egyből fel is állt rögtön ivott fél liter tejet... :D

2010. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én h válaszoljak a kérdésre h miért nem ehet.Nekem azt mondta az állatorvos mikor műtötték a kutyusomat h azért nem ehet a műtét után pár órával még,mert benne van az altató szer és épp úgy h előtte sem ehet,mert kihányná...De ne felejtsd el a kutya okos állat,tudja ő h mikor ehet.Inni meg mindneképp adj neki :)
2010. júl. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, hogy mivel altatták. Mert ha pl. hasi műtét, vagy ivartalanítás, akkor érdemes neki konzervet adni (nem pedigreet, minőségit), hogy könnyen tudjon kakilni utána, mert az nagyon fájhat még ilyenkor.
2010. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a füle volt begyulladva, ezért kellet altatni, akkor inni lehet? !!!
2010. júl. 14. 17:33
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
persze,h ihat.ehet is már :)
2010. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen tiszta már a feje, akkor ehet is ,ihat is, de azért figyelj rá, mert ha félrenyel, vagy beleájul a tálba, akkor könnyen belehalhat.
2010. júl. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Simán vacsizhat, egy ilyen füles vizsgálat altatóadagja max pár oráig tart.

Gondolom a beavatkozás után már ébredezett amikor kifelé jöttetek.Sima seduxent szoktak kapni, úgyhogy ,inkább bódítás ez mint altatás.

2010. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!