Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Foresto nyakörv, vagy a...

A Foresto nyakörv, vagy a Simparica tabletta a jobb kullancs és bolha ellen?

Figyelt kérdés
A tabletta 5 hétig véd, a másik elvileg 8 hónap.Eddig a simparicát adtam neki ,de szimpatikusabb a hosszan tartó nyakörv.
2019. szept. 10. 11:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tablettával kapcsolatban csak a Bravectoval van tapasztalatom, az jó volt, de drága. Forestora váltottunk, tökéletesen meg vagyunk vele elégedve. Eddig úgy csináltuk, hogy tavasszal vettünk egyet, az pont lejárt mire bejöttek a hidegek, télire nem is volt a kutyán semmi, nem lett "bogaras". Most, hogy már benti cica és nyúl is van, nem kockáztatunk. Bár ennek is szép az ára, szerintem 7-8 havonta nem nagy érvágás és tényleg megéri az árát.
2019. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Az én kutyámnak Foresto nyakörve van. Már 4 éve ezt veszem neki nekünk teljesen bevált soha nem volt rajta kullancs vagy bolha viszont amíg más nyakörve illetve cseppje volt akkor előfordult. Tablettával nincs tapasztalatom.
2019. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kipróbálom akkor én is a Foresto nyakörvet :)
2019. szept. 10. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!