Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

A Foresto nyakörv, vagy a Simparica tabletta a jobb kullancs és bolha ellen?

A tabletta 5 hétig véd, a másik elvileg 8 hónap.Eddig a simparicát adtam neki ,de szimpatikusabb a hosszan tartó nyakörv.

szept. 10. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok
Tablettával kapcsolatban csak a Bravectoval van tapasztalatom, az jó volt, de drága. Forestora váltottunk, tökéletesen meg vagyunk vele elégedve. Eddig úgy csináltuk, hogy tavasszal vettünk egyet, az pont lejárt mire bejöttek a hidegek, télire nem is volt a kutyán semmi, nem lett "bogaras". Most, hogy már benti cica és nyúl is van, nem kockáztatunk. Bár ennek is szép az ára, szerintem 7-8 havonta nem nagy érvágás és tényleg megéri az árát.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont szept. 10. 11:35 Privát üzenet
Az én kutyámnak Foresto nyakörve van. Már 4 éve ezt veszem neki nekünk teljesen bevált soha nem volt rajta kullancs vagy bolha viszont amíg más nyakörve illetve cseppje volt akkor előfordult. Tablettával nincs tapasztalatom.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont szept. 10. 12:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,kipróbálom akkor én is a Foresto nyakörvet :)

# 3/3Időpont szept. 10. 13:23 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Spot-on oldat helyett Bravecto bolha-kullancs elleni tablettát adott az állatorvos a kutyának. Hatásosabb lesz?
Valakinek a kutyájánál már diagnosztizáltak már kullancs okozta lyme kórt?
Zoetis Simparca adagolása 13 kilós kutyának?
Simparica tabletta kullancs ellen milyen hatasos?
Használt már valaki Simparica tablettát kullancs és bolha ellen?
Tehetek Kiltix bolhanyakörvet egy 4 hónapos és 1,5 kilós kiskutyára?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!