Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Spot-on oldat helyett Bravecto...

Spot-on oldat helyett Bravecto bolha-kullancs elleni tablettát adott az állatorvos a kutyának. Hatásosabb lesz?

Figyelt kérdés

A spot-on oldatot eddig csak simán megvásároltuk, a tablettát viszont a dokinál kellett megvenni. Azt mondta hatásosabb mint a csepegtető készítmények. Ez volt 1 hete. Azóta megint elkezdett vakarózni a kutyám, tudniillik előtte bolhás lett.


Mi a véleményetek a Bravecto-ról? Valóban hatásos?


Bichon Frise, 1 éves, 7,5 kg.


Köszönöm a válaszokat.


2019. szept. 10. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Hatásos. Viszont nem biztos, hogy bolhásság miatt vakaródzik. lehet allergia is.
2019. szept. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kullancs ellen sokkal hatásosabb, mint a spot onok többsége,szerintem bolha ellen is jó.

Érdemes amúgy megfürdetni, ugyanis nemcsak a bolha, de a bőrön megtapadt bolhakaki is nagyon viszket, kifejezetten allergizál!

2019. szept. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már régóta csak bravectot használok és nagyon jó kullancsok ellen, nálunk csak ez vált be sem a cseppek sem a nyakörvek nem értek semmit. Viszont a tabletta mellett egyszer sem volt benne kullancs, pedig sétálunk tóparti erdős részeken is.

Bolhás még sose volt a kutyám, szóval arról nem tudok nyilatkozni, de szerintem az ellen is ugyanolyan jó lehet, mint kullancs ellen.

2019. szept. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!