Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 7 hónapos kistestű kutyám...

A 7 hónapos kistestű kutyám most tüzel először. A nagytestű fiú kutyánkkal tudnak pározni?

Figyelt kérdés
2007. dec. 9. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,simán megoldják!
2007. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Biztos láttál már tacskó-németjuhász keveréket...
2007. dec. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát nálunk tacsi-rotveiler kiskutyák lettek... :) Furin néztek ki...rotveiler test rászerelve egy tacskó méretre +HATALMAS mancsok... XDXD
2007. dec. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem aggasztana az, hogy a fiú nagyobb termetű.Nem fájdalmas neki ilyen nagy kölyköket megelleni?Nem tudom.De az tuti, hogy megoldják.....
2007. dec. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan vigyaznek ra, hogy ne legyen nagytestú a kiskutya parja. A kolykei is elegge nagy testúek lesznek, es esetleg belehalhat a kiskutyusod az ellésbe.
2007. dec. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

első tüzelésnél nem szabad még bepároztatni őket.

és kistestü kutyáknál MINDIG kisebbnek kell,h legyen a fiú,különben nem valószinü,hogy tuléli a szülést.én inkább vigyáznék.

Egy Yorkis

2008. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Meg ne őrülj!

Se nagyobb tetűvel ne pároztasd, mert elpusztulhat az ellésnél, se 1. tüzeléskor nem szabad!!!!!!!!!!!!!!

2009. jan. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!