Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyet vegyek ami jó kutyának...

Milyet vegyek ami jó kutyának és macskának is?

Figyelt kérdés

Van egy állatmentő házaspár akinek rengeteg állata van (kutya, macska)

Nincs sok pénzük, és nem is értenek nagyon hozzá, ezért szeretnék nekik venni valami bolhairtót, mert tele vannak az állatok. Több mint 10 macska és kutya van, tehát valami ipari mennyiségű bolha irtó kellene, ami minden állatra jó. Mit ajánlotok, ami használ de nem túl drága, mert sajnos én sem állok túl jól?


2010. júl. 14. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Figyelj én feltettem itt egy kérdést, ugyanis hasonló cipőben járok. Én is idegen, falusi cicákat akarok becsöpögtetni.(ott van telkünk)

Nekem egy Pro Killer nevű bolha és kullancs csepet ajánlott az eladó. Itt erre kérdeztem rá, de senki nem ismerte. Nem kaptam hasznos választ. 900 Ft volt. és 20 kiló állatra elég.

Tehát vagy egy 20 kilósra vagy 5 nélkilósra...stb.

Egy bökkenő van, hogy a neten nem találtam semmit róla.

És ilyen műanyag dobozba van. Rá van írva, hogy 2-3 hónapos védelmet nyújt.

Úgyhogy olyan szempontból tudom neked ajánlani, hgy hátha te megtudsz valami többet róla.

És mondom 900 Ft. Én még nem próbáltam, mert most megyek a hétvégén. De ami aggaszt az aznösszetevők.

Ez van ráírva: összetevők H2O, növényi olajok, alkoholoid, karotta.

2010. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En is a prokillert hasznaltam a kutyuimnak. Jo, nincsen vele semmi baj, felesleges az aggodalom. Valoszinu, hogy akkor cicakra is jo, en nem tudtam, nekem csak kutyum van.
2010. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vigyázz!mert a legtöbb szer amit kutyáknál használnak,nem jó macskákra,mert ők mosakszanak és lenyalják magukról.

Alaposan tájékozódj a szerről mielőtt rájuk teszed,mert meg is mérgezheted őket.

2010. júl. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: Piret Mix. Spray és por formában is van, nagyon olcsó, egy spray 800 Ft, és ez egy nagytestű, hosszú szőrű kutyára és a helyének befújására is elég egy bő hónapig(4-5 naponta kell befújni, akkor kiirtja, utána 4-5 napig távol is tartja, de ha mindegyiket lekezelik egyszerre, erre akár nincs is szükség amíg nem látják h újra bolhát szedtek össze valahonnan.Az állatra és a tartózkodási helyére is lehet fújni, szórni és nem veszélyes, természetben is megtalálható anyag(piretion).
2010. júl. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bolhák ellen hatékony ha egy kiló citromot felszeletelsz héjastól és főzöd egy órát egy liter vízben hagyod állni egy éjszakát majd ezt a leszürt levet használhatod a bolhák ellen. Szórófejes flakonnal vagy egy ezzel nedvesített ronggyal érdemes az állatokat kezelgetni a fekhejüket meg fertőtleníteni vagy cserélni...
2010. júl. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!