Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok jó fürdetőt...

Hol találok jó fürdetőt kutyának és macskának bolha ellen?

Figyelt kérdés

Állatorvoshoz menjek van Fressnapf-ba?

Valami olyasmit keresek aminek ésszerű ára van, mert 3 kutya+ macska van és amit eddig láttam az mind sok ezer ft volt :(

Nektek melyik vált be az állatokra és melyik a környezetükre?


2009. szept. 6. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Neostomosan fürdető, ampullás kiszerelésbe, 300ft gyógyszertárba. Ezt sok vízzel kell higítani, egyszerre megfürdetheted benne az összes állatodat. Szemmel látható ahogy ugrálnak ki a bolhák. Ezt szintén higítva szétpermetezheted a környezetükbe is.
2009. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. :) Nekünk teheneink voltak régen és mintha valami ilyetmit fújtak volna rájuk oO

Ez akkor állati gyógyszertárban kapható?

2009. szept. 6. 17:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Minden féle képpen álattorvos!!! Nem tudhatod milyen anyagokra érzékeny a kutya/ macska és a bolhaírtóval nagyon kell vigyázni szembe fülbe orrba nem juthat! viszont mindenhol rendesen át kell vele dörzsölni majd alaposan kimosni, nagyon nehéz munka, ha engem kérdezel... Szerintem kérd ki állatorvos véleményét, mégis csak ő a szakember. De a bolhaírtó ugyanolyan veszélyes, mint bármely fajta vegyszer, vigyázni kell vele.
2009. szept. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze hogy beszélek az orvossal, bár adott spot-ont és nem hatott. Ott van mellette Fressnapf és az utcánk végén egy emberi gyógyszertár. Csak arra vagyok kiváncsi, hogy akkor lehet kapni itt is, vagy csak állatpatikában?
2009. szept. 6. 18:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ezt már én sem tudom :D Én vettem tescoban bolhaírtó sampont, elvittem állatorvoshoz és azt mondta ez tökéletes, szóval én egyszerűt használok... Nem is hallottam még spray-ről :O
2009. szept. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!