Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Welsh Corgie Pembroke ára?

Sziasztok! Régóta szívem vágya egy Welsh Corgie Pembroke és az ára nagyon érdekelne. Tudom,hogy a tenyésztő nem olcsó és szeretnék is egy jó alomból kiskutyát. Csak nem tudom,hogy mennyi körül adják a törzskönyves Corgikat ( a fajta így is drága,de sehol sem írják , hogy mennyi ) Tenyésztőnél,meg nem arra akarok egyből rákérdezni,hogy mennyibe kerül a kutya. Aki tudja, vagy csak valami viszonyítást tud írni,hogy mennyire lehet számítani árban egy fajtatiszta Corginál azt megköszönném. :D

Keress kérdéseket hasonló témákban: Corgie, tenyésztő, welshcorgie, Pembroke

szept. 11. 18:41  Privát üzenet  

A válaszok

Ukrajnában tudok egy kennelt, nagyon szép kutyusaik vannak.400-tól kezdődnek ott náluk,szín és nemtől függően emelkedik.

Born to be kennelt találtam neten,szerintem náluk is ennyi lehet egy kutya ára.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont szept. 11. 20:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. :))

# 2/6Időpont szept. 11. 21:32 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A Born To Be kennelt én is néztem már. Valószínűleg onnan lesz,majd a kutyus. :))

# 3/6Időpont szept. 11. 21:33 Privát üzenet
Úgy tudom, hogy a born to be-nél 2000 euró környékén mozognak a kiskutyák.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont szept. 12. 13:01 Privát üzenet
300-tól számíts rá, én is annyiért vettem.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont tegnapelőtt 14:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)) Csak szerettem volna tudni,hogy kb. mennyivel számoljak. ( azt tudtam,hogy 300 felett )

# 6/6Időpont tegnap 15:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Corgi jó első kutyának panelba? Jobb mint egy Basset Hound?
Welsh corgi pembroke kennelt hol találok?
Mi a különbség a welsh corgi cardigan és a pembroke közt? Persze a kinézetükön kívül.
A corgik (pembroke) és a pulik igényei mennyire különbözőek?
Egy küzdelemben egy tacskó vagy egy pembroke welsh corgi jönne ki győztesként?
A corgi cardigan és pembroke között van valami különbség azt a kb.3 cm-et leszámítva?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!