Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Welsh Corgie Pembroke ára?

Welsh Corgie Pembroke ára?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régóta szívem vágya egy Welsh Corgie Pembroke és az ára nagyon érdekelne. Tudom,hogy a tenyésztő nem olcsó és szeretnék is egy jó alomból kiskutyát. Csak nem tudom,hogy mennyi körül adják a törzskönyves Corgikat ( a fajta így is drága,de sehol sem írják , hogy mennyi ) Tenyésztőnél,meg nem arra akarok egyből rákérdezni,hogy mennyibe kerül a kutya. Aki tudja, vagy csak valami viszonyítást tud írni,hogy mennyire lehet számítani árban egy fajtatiszta Corginál azt megköszönném. :D

#Pembroke #tenyésztő #Corgie #welshcorgie
2019. szept. 11. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ukrajnában tudok egy kennelt, nagyon szép kutyusaik vannak.400-tól kezdődnek ott náluk,szín és nemtől függően emelkedik.


Born to be kennelt találtam neten,szerintem náluk is ennyi lehet egy kutya ára.

2019. szept. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :))
2019. szept. 11. 21:32
 3/8 A kérdező kommentje:
A Born To Be kennelt én is néztem már. Valószínűleg onnan lesz,majd a kutyus. :))
2019. szept. 11. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, hogy a born to be-nél 2000 euró környékén mozognak a kiskutyák.
2019. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
300-tól számíts rá, én is annyiért vettem.
2019. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)) Csak szerettem volna tudni,hogy kb. mennyivel számoljak. ( azt tudtam,hogy 300 felett )
2019. szept. 16. 15:50
 7/8 anonim válasza:
49%

Sziaa:)!

Én is nagyon szeretnék egy Corgit.... Olyan cukik... Viszont úgy tudom, hogy jobb híján 1000euró körül, van az ára, mert a tenyésztők nem igazán akrják igénybe venni a fajtát, mert nem éri meg nekik ennyi pénzért, úgyhogy csak nagyon kevés helyen, és nagyon drágán adják....viszont tegnap felnéztem a jófogásra, és ott láttam néhány Corgi kölyköt 160000 ft ért, viszont nem hiszem hogy fajtiszták lennének... :(

2019. szept. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7, azok nem corgik..
2019. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!