Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet hasmenése a...

Mitől lehet hasmenése a kutyusnak?

Figyelt kérdés
4 hónapos múlt, és eléggé hát hogy is mondjam fososat kakil... De nem folyamatosan, általában akkor amikor amúgy is szokott, de több részletbe jön neki és nem túl normális az állaga... Ettől függetlenül a közérzete teljesen jó, étvágya is van, nem tűnik betegnek, viszont ez aggaszt. Nem rég váltottunk tápot, de eleinte normális volt az új táptól a széklete? Az elképzelhető, hogy most derült ki, hogy mégsem jó neki a táp és amiatt van hasmenése? Vagy mi a állhat a háttérben? Van ötletetek? Ha nem múlik neki, orvos lesz belőle

2019. szept. 17. 18:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, így helyes : nem rég váltottunk tápot, de eleinte normális volt az új táptól a széklete.
2019. szept. 17. 18:08
 2/9 anonim válasza:
Én azt ajánlom ,hogy néha simogasd, gyengéden masszirozd a hasát(de ne nyomkodd),az anyukája is ezt csinálja, hogy jó legyen az emésztése.:)
2019. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Oh, azt imádja ha a pocakját simizzük, szóval abból ninca hiány :)
2019. szept. 17. 18:24
 4/9 anonim válasza:
Akkor még azt tudom ajánlani, hogy fuss vele sokat, hogy mozogjon, de ha ebből sincs hiány, akkor lehet , hogy a táp a ludas.
2019. szept. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
egy giardia teszt se ártana
2019. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen tápról milyen tápra váltottál? Mióta eszi az újat? Első körben vissza lehetne állni a régi tápra.

A kutyák emésztése nem egyforma. Hiába van egy szuper táp, ha az adott kutya valamiért nem tolerálja.

2019. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Acana halas tápról N&d bárányos - áfonyás és abból is a sütőtökös verzióra váltottam. Kb. 4 hete eszi az újat, és eddig úgy tűnt hogy beválik de most elbizonytalanodtam.


Köszönöm a válaszokat!

2019. szept. 17. 20:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Vegyél még egy keveset a régi tápból, hogy kb. egy hét alatt áttudj állni az újra. Keverve add neki, fokozatosan növelve az új táp mennyiségét, a régiét pedig csökkentve.
2019. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem akarom elkiabálni de úgy néz ki rendbe jött magától is. Nem tudom mi lehetett az oka továbbra sem.
2019. szept. 19. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!