Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ezt nem tolakodóan...

Hogy lehet ezt nem tolakodóan megkérdezni?

Figyelt kérdés

Nyáron meghalt a szomszédunk, itt maradt a kertjében az öreg, vak kutyusa. Naponta jönnek enni adni neki, de ennyi. Mi kiszakítottuk a kerítést, azon keresztül simizzük és adunk neki finomságokat.

Alapból kinti kutya, de télen éjszakára mindig beengedte. Nem tudunk semmit, hogy a házat eladják-e, vagy elviszik a kutyust, de feltételezzük, hogy télre van valami terv. Ha elviszik, szeretnék tőle elköszönni, megsimizni. Nagyon fájna, ha csak úgy eltűnne. Szerintetek nagyon gáz megkérdezni, hogy meddig marad a kutyus a szomszédban? Ráadásul mivel naponta kb. 5 percet jön valaki, (nem is mindig az örökös) kevés az esély, hogy személyesen kérdezzem. Marad a postaláda, vagy a telefon, mert a száma megvan. Ti megkérdeznétek? És hogyan?


2019. szept. 22. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi tolakodas nincs benne.

Simán felhívnám, hogy érdeklődni szeretnék a kutyus sorsa felől.


Szeretnéd befogadni?

Annak biztos örülnének ők is, még a kutyus is.

2019. szept. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én befogadnám. Ha meg így a szívetekhez nőtt még inkább. Ha annyira ragaszkodna hozzá a szomszéd, akkor nem csak 5 percre menne ki hozzá. Szerintem még örülne is hogy nincs vele gond...

Szegény kutyus 😢

2019. szept. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
HA ennyire kedvelitek a kutyust, miért nem adtok neki pár év vagy hónap szép napokat azzal, hogy befogadjátok, gondoskodtok róla? Biztos belemennének, mert látható, hogy elaltatni nincs szívük, de magukkal vinni sem.
2019. szept. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább befogadnám a kutyust.
2019. szept. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
17 m2-en lakunk, nem túl ideális körülmények között. Tavasszal költözünk normális házba, abban nem lenne kérdés a befogadás, de itt sajnos az.
2019. szept. 22. 09:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehet, hogy kihúzzák még ezzel a házzal vagy telekkel addig. Az új házba fogadd be, addig meg, ha muszáj, és nem lesz meg a telek, lehet ideiglenes befogadót találni. Nyugodtan rákérdezhetsz, hogy mi a szándékuk, de semmi nem megy gyorsan. Ha el akarnák adni, már látnál érdeklődőket.
2019. szept. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A kutyusrol kiderult, hogy daganatos. Elvittek, gyanitom hova, de nem kerdeztem... Csak gondoltam hirt adok, azoknak akik irtak. :(
2019. dec. 2. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!