Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik fajtatiszta kutyát...

Akik fajtatiszta kutyát vásárolnak, nem baj nekik hogy "tömegkutyát" vesznek aki bármikor szembejöhet az utcán?

Figyelt kérdés
Tudom, minden kutya egyéniség, de mégis valaki azért választ fajtatiszta kutyát, mert azokat a bizonyos tulajdonságokat akarja benne látni. Na de ez nem zavarja az embereket? Pláne ha olyat választ, amelyik fajtánál még a szín is azonos pl magyar vizsla, westie. Mert legalább a csivavánál vagy a huskynál legalább vannak különböző színvariációk. De bármilyen westie jön szembe, mindegyik teljesen ugyanúgy néz ki.
2019. szept. 24. 13:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem eszembe sem jutott, amikor elhoztuk. Igaz, ilyen fajtájú és színű kutyával eddig egyszer találkoztunk séta közben, ugyanakkor a kutyámhoz külsőre hasonlító keverékekkel már többször. Jellemben viszont a mi kutyánk szerintem egyedi... alaposan megnézve külsőre is.

Marhára nem az egyedisége vagy a tömegkutyasága miatt döntöttünk fajtatiszta kutya mellet, hanem mert az életkörülményeink, életmódunk és a kutyás terveink miatt túl sok feltételnek kellett megfelelnie a család leendő szőrös tagjának.

2019. szept. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
Tehát a keverékek gazdái csak azért vesznek keveréket mert számukra annyit ér mint egy ruha amit mutogatni lehet az utcán? Ma is tanultam valamit.
2019. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan keverékeim vannak, látszik rajtuk a felmenők fajtája, így fajta találkozókra is gyakran megyünk. Mi nagyon élvezzük, szerintem nagyon jó dolog. Tény, hogy még egy pontosan ugyanilyen kutya nincs, de ha lenne sem zavarna. Mondjuk sok egy fajtájú kutya között egyszerűbb megtalálni egy keveréket. Tapasztalat. :D ennyi előnyük van
2019. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!