Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet így szocializálni?

Hogyan lehet így szocializálni?

Figyelt kérdés
9 hetes korában hoztam most a német juhász kutyámat. Udvaron, teraszon tartom. rendszeresen mozgatom, játszom vele. Viszont egyedül élek, rokonság nincs. A kapu is zárt.Ttehát egyenlőre csak velem találkozik, hiszen az oltási program befejeződéséig nem javasolt bárhova is vinni, és még csak 2 oltása van. Azt olvastam, hogy a szocializációs időszak 16 hete korig van.

ápr. 30. 05:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul olvastad.
ápr. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Téves az infód.
ápr. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Pedig én is ezt olvastam több helyen is, mikor nekem volt kölyökkutyám. 13-14 hetes korától ahogy megvannak az oltások viheted is pl. kutyaoviba meg fokozatosan mindenfele, találkozzon mindenféle helyzettel. Az enyémnél ez be is vált, tényleg nagyon barátságos, stabil kutya lett, egyedül a tériszonyával nem lehet mit csinálni🤣
ápr. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 hetesen 2 oltással hoztam el,simán levittem,mert nem akartam,hogy bentre szokja meg a pisilést.


Kutyákhoz nem engedtem oda, 3. oltás után 3 nappal már jártunk minden felé,szóval 10 hetesen.

máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!