Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány fokig szabad kint megfürd...

Hány fokig szabad kint megfürdetni a kutyát?

Figyelt kérdés

20 fok van most kint.

Ha most megfürdetném az udvaron,megfázna?


2019. szept. 26. 13:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
20 fokban, napos időben nem fázik meg, de ne hagyd vizesen estére, szárítsd meg hajszárítóval.
2019. szept. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%

De hogy "fázik meg" a kutya attól, hogy vizes lesz? :D Ha kint esik az eső 15 fokban mondjuk? Vagy a hó?

Az ember sem fázik meg attól hogy hidegben van. Baktérium meg vírus okozza a betegséget nem a hőmérséklet.

2019. szept. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó és akkor mivan a meghűléssel?
2019. szept. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es: ha megázik, nem ázik "bőrig" át a szőre, mint fürdetéskor.

Nyilvánvaló... Remélem, nincs kutyád.

Amúgy szerintem is olyan 20 fokig kb. De ahogy első válaszoló írta, nem mindegy, mennyi idő alatt szárad meg.

2019. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Persze,úgy gondoltam,hogy 1.kör fürdetés gyorsan,aztán be a házba megtörlöm,utána 2.kör tiszta vízzel,és utána hajszárítózás.


Télen persze bent szoktam fürdetni is,csak eléggé nem szereti:)

2019. szept. 26. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs kőbe vésett hőmérséklet erre. Van olyan kutya, aki addig bemegy pancsolni a vízbe, amíg az be nem fagy :). Ha fürdetsz, szerintem most még nyugodtan lehet, csak utána töröld meg alaposan a kutyát, hagyd a napon és mozgasd egy kicsit. Vagy vidd be a melegbe.
2019. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 25 fokig fürdetem. Télen is felnyomom az amúgy 18 fokos lakást 25-re, nehogy megfázzon.

De vastag bundája van, ha az átázik ugye fürdéskor, akkor nagyon meg tudna fázni. Mintha rajtad lenne egy csurom vízes, csöpögő nagykabát.

2019. szept. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma kicsit jobb idő van,mint tegnap így inkább ma fogom.
2019. szept. 27. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!