Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet megfürdetni egy...

Hogy lehet megfürdetni egy nagytestű, hosszú szőrű, kinti kutyát?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán meg kell fürdetni? Csak egy évben nyáron egyszer-kétszer gondoltam. A probléma, hogy nem tudom hol, miben fürdessem, és úgy egyáltalán hogyan... Ti hogyan szoktátok?
2014. máj. 5. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha samponos fürdetést akarsz, akkor levizezed, aztán rá a samponos víz és utána slaggal alapos öblítés.

De elvihetnéd úszni is.

2014. máj. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
55%
Én bevizezem a szőrét majd beledörzsölöm a sampont és leöblítem de nem slaggal mert a kutyák félnek tőle. Vagy ha csak 1-2x akarod akkor igazán nem sok a kutyakozmetikus.
2014. máj. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell fürdetni,inkább a szőrét csomómentesen tartani.Ha lemosod,esélyes,hogy a bunda alatt bepálik a bőre és mindenféle gombás,bacis fertőzése lesz,még ha nyári melegben is mosod.
2014. máj. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 09:12

Az úsztatás, vizezés is olyan, mintha fürdetnéd. A te véleményed szerint egy szőrös kutyát ne is érjen víz?

2014. máj. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vidd el kutyakozmetikushoz, még akkor is, ha csak ennyiszer gondoltad. A fürdetés ártani nem fog neki ártani, az biztos :)
2014. máj. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem középhosszú szőrű kutyám van, otthon nem is szoktam fürdetni, kb negyedévente viszem kutyakozmetikushoz és ott kiszedik az aljszőrzetét, megfürdetik és be is szárítják utána.

Nyáron szoktam vinni úszni is.

2014. máj. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!