Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Futáshoz, akár verseny szinten...

Futáshoz, akár verseny szinten milyen hámot javasoltok?

Figyelt kérdés

Alapvetően musher hámot használunk, ez az első ilyen komolyabb sporthámunk, M-es méretű, sajnos nagy lett a kutyámra, szóval mindenféleképpen vennem kell egy másikat.

Szóval a futásaink úgy néznek ki, hogy az elején általában előttem/mellettem laza pórázon fut, aztán amikor hazafelé indulunk, kezd el húzni de nagyon durván és jól, ilyenkorra tök jól használható a canicross hámunk, de amikor meg mellettem fut odafelé, gyakran feltekeredik a vége.

Decemberben mennénk az első versenyünkre, nem egy nagy táv, 6 km. Nem tudom versenyen mennyire fog húzni, ha más emberek/kutyások mellett haladunk el általában lelassít, van, hogy besorol mellém. Szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek érdemes-e egy más méretű canicross húzóhámot venni vagy inkább valami "egyszerűbb" hámot lenne érdemesebb?

Például ezt néztem:

HUF 5,700.61 43%OFF | Truelove Reflective Nylon Large pet Dog Harness All Weather Service Dog Ves Padded Adjustable Safety Vehicular Lead For Dogs Pet

[link]


2019. szept. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szerintem egy ilyet vegyél amit linkeltél.

A musher hámodat ha eladnád én érdeklődnék iránta.

2019. szept. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyesmi kialakításút vegyél de ne ezt. A műanyag fogó nem lesz hosszú életű így nem is valami biztonságos
2019. szept. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%

Amstaff es pit kutyaimmal 8 km-eket futunk poraz nelkul. Nyakorvuk van.

Szerintem fontos lenne,h olyan helyen fuss,ahol el tudod engedni poraz nelkul. Ha meg utana huz a kutyad,keves volt neki a 6 km!!!!!!!!!

2019. szept. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!