Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen kobakot javasoltok...

Milyen kobakot javasoltok versenyezni? (díjugratás)

Figyelt kérdés
A tökmindegy, vedd a legolcsóbbat válaszokat, köszönöm, de nem kérem. Olyan kobakot szeretnék, ami hátul többet véd, mint mondjuk egy Fouganzas kobak. Pl. Kep Italia, de az sajnos nem fér bele a keretbe. Maximum 90.000re tudok rászánni.

2018. jan. 9. 00:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a GPA-ról hallottam jókat, mindig szerettem volna egyet, de sajnos nem az én pénztárcámra szabták. A díjugratók általában ezt viselik. Kb. 90 ezer forinttól már lehet kapni. Érdemes külföldi oldalakon tájékozódni, pl. beírod, hogy "best horse riding helmets" vagy ilyesmi, ott össze szokták szedni, hogy melyikről mit érdemes tudni.
2018. jan. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem promózom a fouganzát (nekem se olyan kobakom van), de nem az ár és a márka számít.

[link]

2018. jan. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A casco kobakok is jók. Amúgy 90 ezer kész rablás érte, 30 ezer felett már a márkát fizeted és nem feltétlenül véd jobban, mint egy 20 ezres kobak.
2018. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!