Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bepisil a kutyám mit tegyek?...

Yume-chan kérdése:

Bepisil a kutyám mit tegyek? Részletek lennt.

Figyelt kérdés
Szóval kertesházban lakom és a kiskutyám most 4 hónapos. Tudom hogy még kicsi és természtes, hogy nem teljesen szobatiszta még de és nem is zavar ha a szőnyegről vagy a padlórol kell feltörölni, de már másodjára pisilt rá az ágyunkra mikor fennt aludt ráadásul második alkalommal mi is az ágyban aludtunk és én konkrétan ki tudja meddig abban frküdtem még nem vettem észre. Segítsetek mit tegyek már nem tudom.

2019. okt. 2. 02:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd fel az ágyra amíg nem szoba tiszta. Nekem a szoba kennel segített, hogy éjjel ne piszkítson össze-vissza amit reggel keresgélhetek. Bár sose pisilt benne, mindig felébresztett valahogy, úgyhogy duplán jó ötlet volt.

Lassan már tudnia kéne, hogy csak kint szabad. Pelenkára nem volt szoktatva? Lehet az is rontott a helyzeten ezen a téren.

Én amikor már 4-5 hónaposan kaptam rajta, hogy bepisil meglöktem, vagy elkaptam a "grabancát" és szigorúan tiltottam. Kb 5-6 hónaposan lett teljesen szoba tiszta

2019. okt. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nalunk lemoshato fenyes lakk muborrel van becsomagolva a matrac. Lepedot nem is teszunk ra. Szivaccsal lemossuk,ha koszos lesz.

Igy egyszeru az elet.

Mi egyszer kaptunk egy kakit a parnara es egy nagy pisit a laplanra az amstaff kolykunktol. Nagyot nevettunk es kimostuk. Azota nem volt az agyon semmi.

2019. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!