Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff kiskutyusnak milyen...

Amstaff kiskutyusnak milyen neveket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Holnap kapok kutyust, van már neve, de még nem hallgat rá, szóval szeretnék neki mást, mert ami van az nem tetszik. Morzsi, Rex stb ilyesmi neveket nem szeretnék, valami különlegesebbre gondoltam. Kan kutyi. :)

2019. okt. 5. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 amstaffom,kan mindhárom.Igor,Kolja és Jurij.
2019. okt. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hanibal.. Zeusza... Hulk ... Démon...Reily.. Szerintem ezek illenek a legjobban hozzá
2019. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az Igor nekem is tetszik.

A Demon nem annyira illik rá, mert fehér és barna. Köszönöm a válaszotokat! :)

2019. okt. 5. 18:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Brutál Harcos.
2019. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a brutal es a harcos egyenlő a morzsi és tarsai szokvanyos nevekkel, és túl hosszú is. Magyar neveket nem akarok, főleg nem mellékneveket, vagy hasonló jelzőket. De már sikerült választani, Igor lesz. Köszönöm!
2019. okt. 6. 15:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Rövid neveket javaslok azokat gyorsan megjegyzi és neked se kell mondatokat utána kiabálni ha vissza akarod hívni messzebbről. :D

Merlin,Mike,Bruce,Brutus,Ares (Árész),Hermes (Hermész),Dylan,Mex/Max/Maximus,Nero,Zack,Jack,Arthur,Axel,Alex..

2019. okt. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jackie (Dzseki), Béci, Géza, Ignác, Lajos, Dinó, Cézi/Cézár, Robi, Brúnó, Petya,
2019. okt. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, de a kutyus sajnos már nincs velem.

Nagyon nem jöttek ki a másik kutyámmal meg a malacommal, így kerestünk neki egy idealisabb helyet. :)

2019. okt. 21. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!