Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakasban tarthato kutya...

Lakasban tarthato kutya fajatak? Mit ajanlotok?

Figyelt kérdés

Kis termetu kutyust szeretnek lakasba.

Nem szeretnem h nagyon igenyes legyen. Nem hanyagsagbol mondom, hanem arra gondoltam b ne kelljen napi 2-3 orat foglalkozni vele. Ez alatt nem setara jatekre gondolok hanem fesules furdetes tisztitas.

Persze napi 2 seta alap.

Milyen fajtakat ajanlotok?

Sajat tapasztalatokat szivesen olvasok.


2019. febr. 3. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mit tudsz neki nyújtani?
2019. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Lakásba nem napi 2 séta az alap, mint írtad, hanem minimum 3, de inkább 4!

Próbálj te is pisilni csak 2-szer 1 nap!!!

2019. febr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igen bocsi elirtam 3-at akartam.

Igazabol azert szeretnek kisebb termetut mert nem olyan nay a lakas. Marmint nagy nem az de mondjuk egy nemetjuhasz szamara nem lenne megfelelo. Kb 60 negyezermeter es lakasba lenne.

A mit tudok neki nyujtani kerdesre nagyon nem tudok valaszt adni bocsanat. Mire is gondolsz pontosan?

A legtobb dolgot elo tudom teremteni amire szuksege lehet szerintem.

2019. febr. 3. 17:05
 4/22 anonim ***** válasza:
Akármelyik fajta tartható lakásban!Csak valamelyiknek elég egy 40négyzetméter valamelyiknek meg 120 sem elég!(persze ezek mellett még kell a napi 3-4 séta ennyi csak a napközbeni mozgásterük)
2019. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2%

A mit tudok neki nyujtani kerdesre nagyon nem tudok valaszt adni bocsanat. Mire is gondolsz pontosan?


Ezek szerint jelenleg alkalmatlan vagy kutyatartásra.


Nincs 2-3 órád fésülni... Akkor mire van?

2019. febr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

A nem tudok valaszt adni alatt arra gondoltam h nem igazan ertem a kerdest. Mint idot mennyit tudok ra szanni vagy mit targyi jelleggel?

Idom lenne ugymond. Annyi h 8-14ig nem vagyok otthon.((De szerintem akinek van kutyaja lakasban az sem tud egesz nap otthon lenni. Munka meg iskola... ilyenek.))Utana altalaban ritkan megyek el otthonrol vagy csak 1-1 orara.

Ha 2-3 orat kell fesulni van ra idom. Ha 1-2 orat setaltatni kell van ra idom.

2019. febr. 3. 17:27
 7/22 A kérdező kommentje:
Feljebb pedig arra gondoltam h ne kell MINDEN nap 3 orat furdeni meg fesulni a kutyust.
2019. febr. 3. 17:28
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Fésülni mondjuk nekem sem lenne kedvem napi szinten 2-3 órát semmit :D


Ha a 3 séta darabja legalább 40 per és még van egy 4. EÜ. séta (5perc, csak a wc miatt), akkor jó lehet pl. a tacskó, főleg a törpe.


A törpe, vagy közép uszkár.



Jó lehet még a Whipet, de azt napi egyszer futtatni kell, ha ez megvan akkor nem energikus, hanem nagyon nyugodt.

2019. febr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
26%

Illetve szükséges, hogy legyen kereted egy legalább középkategóriás tápra.


Ez 1500 forint/kilótól kezdődik és az fajtától függ, hogy kb. mennyit eszik egy kutya havonta.


Egy tacskó olyan 5 kilót.

2019. febr. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom figyelmedbe az Igazán nekem való kutya című könyvet. Jó pár fajtát jellemeznek, hogy mik az igényeik és milyen gazdának ajánlják illetve a fajta jellemzőit is leírja. 😉
2019. febr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!