Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyáknak csak vizet lehet...

A kutyáknak csak vizet lehet inni? Mást nem lehet számukra? Egyáltalán szükségük van-e másra? Vagy a víz elegendő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért lenne másra szüksége? mit akarsz adni neki?
2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én kutyámnak a tejtől mindig ment a hasa!
2010. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Inni csak vizet isznak.... no meg eszik a kutyakaját. :)
2010. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
lehet kapni almaecetes kutyavizet a Fressnapfban. Én konkrétan behűtött ásványvizet adok a kutyámnak. De mindenki maga dönti el...
2010. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyenkor,ebben a nagy melegben jóformán csak hideg vízre és hűvös,árnyékos helyre van szükségük.Napközben nem jó őket mozgatni(milyen nekik negyven°C-on futni!),hagyni kell,hogy pihenjenek az árnyékban vagy ássanak egy jó hűvös gödröt.A vízzel tökéletesen megelégednek,néha lehet adni nekik egy-egy kis falatot a jégkrémből,a hideg gyümölcsléből-de mindenből csak keveset,mert az édeset nem igazán tudják megemészteni.(Vagy legalábbis a legtöbb kutya nem)Ha nagyon melegük van még így is,egy kis langyos vízzel le lehet őket locsolni.
2010. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

én a vízbe jégkockát is szoktam rakni.

egyébként adható kamilla tea és borsmenta tea is mézzel, nagyon jó a pocakra:)

2010. júl. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A te szervezetednek van szüksége más italra vizen kívül? Fogyasztói társadalom, meg ilyenek miatt iszunk más dolgokat, nekünk se kéne semmi más, csak víz.
2010. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én ugy tudom,hogy az almaecetet és a vizet bolhaírtásra használják.

Én nem rakok jeget a vizébe, ugyis többször cserélem neki.

:-)

2010. júl. 16. 14:39
 9/12 anonim ***** válasza:
az almaecet szomjoltó.
2010. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem azért írtam a jégkockát, h ne cseréld sűrűn neki a vizet:) hanem mert hidegebbé teszi. bár én belemártom és adom is neki oda, mert csak játszani akar vele:DDD de azt nagyon tudja:)
2010. júl. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!