Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 és 4 éves kutyámat itathat...

A 3 és 4 éves kutyámat itathatom csak úgy cumisüvegből? Fog belőle inni, vagy felesleges neki venni cumisüveget? Még soha nem itattam belőle, úgyhogy lehet hogy nem is iszik majd?

Figyelt kérdés
Gondolom kipróbálom,csak úgy,mert rengeteg szabadidőm van,tehát még ha rá is szokna,lenne időm megitatni. És szeretném ha cumisüvegből inna,csak úgy. Van étvágya,meg minden. Csak jó lenne abból itatni,mint a kicsiket. Szeretnék vele úgy bánni. =) XD
2011. aug. 12. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fog rá szokni, felesleges neki venni.
2011. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyi szabadidőd van akkor szülj inkább gyereket, ne a kutyádból akarj bohócot csinálni.
2011. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
o.m.g. Te nagyon hülye vagy, már bocs :D
2011. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem is értem ezt most igazából....MI VAN??
2011. aug. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
xD ez beteges xD
2011. aug. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem igen ötletes ötlet. Én mindenképpen megtanítanám mert vicces lenne.


És arra nem gondoltál, hogy a kérdező lehet, hogy még gyerek? Akkor, hogy szüljön gyereket?? *-*"

Van aki arra tanította meg az eb-ét, hogy a TV-távirányítót ide hozza mert lusta felállni. Az jobb?

2011. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, ha a kérdező gyerek, de arra már képes, hogy neten írogasson, akkor Isten bocsá' talán szellemileg lehetne azon a szinten, hogy tudja milyen abnormális dolgot kérdezett.
2011. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként az én kutyám tud a szájában tárgyakat vinni, apportírozásnak hívják, a legtöbb kutya örömmel csinálja. És nem azért, mert a gazdink hasznos, hanem mert megvan bennük a képesség rá, és ők maguk is élvezik a fizikai-szellemi munkát.
2011. aug. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Valaki Renáta ***** válasza:
Lehet hogy valamilyen kutyás "sportnak" jobban örülne az a kutya..?
2011. aug. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem ne vegyél.:D Én vettem neki,de nem is érdekelte :$
2011. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!