Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyámat (2éves) naponta...

Kiskutyámat (2éves) naponta 3x visszük le. Mégis éjjel bepisíl. Mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 17. 06:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Próbáld ki, hogy te is csak 3x pisilsz nappal és akkor megtudod! Ez kevés!!!
2008. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, de lehet finomabb hangvételben is...
2008. nov. 17. 08:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem is 2éves,mi kertesbe lakunk,este 10ko még kiengedjük,de reggelre mégis van pisi a pelenkán.nálunk ez volt a megoldás.
2008. nov. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
82%
Szerintem is keveset viszed ki napközben. A mi kutyánk 5 hónapos kora óta teljesen szobatiszta. Mondjuk az is igaz, ő többet sétálhat. (gondolom nincs több időtök) Amit viszont én is ajánlok, hogy mielőtt lefeküdne a család még utoljára vigyétek le, és reggel is az első dolgotok legyen! Másképp nem megy...
2008. nov. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Visszük éjjel 11kor van az utlsó séta.. s nem 2 perces...

Most a bors trükkel próbálkozunk, ma nem is pisilt be:) kopp kopp kopp

2008. nov. 18. 10:14
 6/11 anonim ***** válasza:
41%
Elvileg egy 2 éves kutyának elég kellene, hogy legyen ennyi séta. Vizsgáltasd meg állatorvossal.
2008. nov. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
milyen az a bors trükk?
2008. nov. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia! A kutyád nem beteg ,és a séta is elegendő neki, ez amolyan territórium jelzés, megjelöli a területét. Valószinűleg falkavezérnek gondolja magát és ez teher számára. Javaslom olvasd el Jan Fennel: Kutyapszihológia cimű könyvét (Alexndrában is kapható). A te problémádat a kb. a 154-ik oldalon tárgyalja,de az egész könyvet el kellene olvasnod.
2008. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a bors trükk engem is érdekelne. Nem mintha alkalmaznám az én kutyám 8 hetes kora óta szobatiszta. Most 6 éves. De én mindig tartok almot a lakásban h ha véletlen hasmenése lenne éjjel akkor is nyugodtan elvégezhesse a dolgát. Én naponta 5szor 6szor viszem le ált. 4-5 óránként mióta lelehet (az utolsó oltás után 10 nappal óta természetesen)De nekem jelez ha le kell mennie, pl nem keltem fel azért 1 kor ha alszik h idő van menni kell hanem ha felébred úgy is az lesz az első h odajön és jelzi ha pisilnie kell. Persze sokan a munka miatt nem tehetik meg h ennyire alkalmazkodni tudjanak a kutyájuk igényeihez de én se tartom normálisnak a 3szori pisiltetést hacsak nincs alom is biztosítva neki, ahova büntetlenül belepisilhet stb. És totálisan egyetértek a próbáld te is ki h naponta csak 3szor pisilsz dolgot. Nem muszáj mindenkinek kutyát tartani ezt nem győzöm elégszer elmondani. Lehet a macskával könnyebb dolgod lett volna. Másrészt úgy gondolom ha az első kommentekben nem találtál volna igazságot nem vetted volna sértőnek a megjegyzéseket. Sok sikert a szobatisztaságra neveléshez.
2008. nov. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A bors kúra: ahova pisilni szokott, oda kell szórni, s nem érzi a szagot..

2 éjjel volt mindentől mentes.. Igaz itthon vagyok, 4-5 megyünk le

2008. nov. 19. 08:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!