Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki nem tud esetleg olyanró...

Valaki nem tud esetleg olyanról, ahol mintát vesznek egy kutyától és kiderítik hogy milyen fajta?

Figyelt kérdés

nyílván nem számít, hogy milyen fakták keverednek benne, de az érdekesség kedvéért jó lenne tudni.


Illetve tippeket is várnék, hogy ki mite gondol, milyen fajták lehetnek benne: karamell/világosbarna színű, de a pofája fekete; hosszú vékony a lába; a farka kunkori; feje formája pincserére hasonlít, de annál jóval nagyobb; füle olyan formájú mint egy tacskóé; ,,vérmérséklete” amstafféhoz hasonló. Teljes káosz.



2019. okt. 19. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Ha esetleg beteszel egy képet talán tudunk segíteni.


Az Embark egy megbízható nemzetközi cég ami fajtameghatározással foglalkozik.

2019. okt. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

“Kutya DNS vizsgálat” - beírtam helyetted a Google (amire nem értem, te miért nem vagy képes):


[link]

2019. okt. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz, hogy HELYETTEM is beírtad a googleba, de odáig én is eljutottam egyértelműen, de mivel nekem csak idegennyelvű oldalakat dobott ki, ezért gondoltam van néhány olyan kedves ember aki tud segíteni, nem pedig olyan mint te.
2019. okt. 19. 17:14
 4/5 anonim ***** válasza:

A kettes által belinkelt tényleg működik?

Engem is érdekelne miből pakolták össze a kicsimet:D

2019. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért azzal számoljatok, hogy a gatyátok is rámegy egy ilyen genetikai vizsgálatra!
2019. okt. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!