Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mindjárt 5 hónapos a kutyus...

Mindjárt 5 hónapos a kutyus aki végre hozzám került, csak van egy kis gond . Figyelnünk kellett volna erre?

Figyelt kérdés

Lassan 2 hónapja ,hogy végre az enyém, kapjuk már a kötelező oltásokat ,mivel a tenyésztő akitől el hoztuk szépen hülyére vett minket ...mikor mentem érte annyit mondott ,már csak a csip kell neki ,minden oltást már meg kapott ! Annyira örültem neki ,nem is lapoztam bele én hülye az oltási könyvébe ,csak gyors ki kaptam a kezéből ,a kutyust is és már mentünk.IGEN ám ... első utunk az orvoshoz vezetett minket a csip miatt,mint ott derült ki 1 db oltást kapott miután megszületett,de azt sem biztos ...azóta már meg van minden ,rendszeresen féreghajtót is kap 2 hetente ,és folyamatosan figyeljük a heréit ,mivel nem szált le egyik sem !!!! Annyiban maradtunk a Dr. úrral,rendszeresen figyeljük ,ő is mi is . 2hét múlva megyünk utoljára ,akkor beszéljük meg mi is ilyenkor a teendő ,de nagyon féltem szegénykémet !

Ha kérhetem ,normális, nem idióta,bunkó kommenteket kérnék szépen ,hogy a ti kutyátokkal is fordult elő ilyen probléma ! Előre is köszönöm ! F 29


2019. okt. 22. 15:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
De gusztustalan a helyesírásod... Legalább egy nyilvános oldalon megpróbálhatnád összeszedni magad és érthetően írni. De nyilván az értelem együtt jár a felelősség tudattal.
2019. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Akitől te vásároltál, az jóindulattal sem nevezhető tenyésztőnek.

Adott törzskönyvet a kutyához? Gondolom, nem, de ha mégis, akkor miért is spórolt a fontos egészségügyi ellátásokon? Nem a törzskönyv drága egy normális tenyésztőtől vásárolt kutyánál.

Lehet egyébként menhelyről, fajtamentéstől is kutyát hozni. Nekem mentettem van például, és a környéken sokaknak, kölykök is vannak ilyen helyeken.

2019. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!