Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik az a kutyafajta amit...

Melyik az a kutyafajta amit nagyon szeretsz de valószínűleg soha nem fogsz tartani?

Figyelt kérdés

Kangal - az egyik kedvenc fajtám de én nem vágyom nagy telekre, állatokkal


Grönlandi kutya - nem erre az éghajlatra való, de szívesen tartanék egy egész falkát



2019. okt. 23. 10:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Amerikai staffordshire terriert mert olyan országban találtam meg a boldogságomat ahol tiltott és német kopasz pulit mert egy kb kihalóban lévő fajta, Magyarországon is csak tanyasi almok szaporulatai vannak
2019. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
1# Csak nem dánia?
2019. okt. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Malinois - nem tudnám kielégíteni a mozgásigényét
2019. okt. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Dobermann.Mivel csak a kertben lehetne,nem bírná ki a telet a rövid szőrével.
2019. okt. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
44%

Bár nem a kérdésre válaszolok, de az ízléseddel kapcsolatban:

Nekem káj-presa canario mix kanom van. Nagy közép-ázsiai (70kg) és közepes presa az anyja (47kg).


A Kangal magasabb, nyúlánkabb a kájtól, a káj általában tömörebb, izmoltabbnak látszódik. (Én szerintem a kaukázusinak is kangal alkata van, csak kisebb és hosszú szőrű.)


Szóval ez a kutyus most 1 éves, 55kg (60kg-s lesz kb), 70 cm magas a marja, kanári hosszú a gerince. 9 hetes kora óta szobatiszta (7hetesen hoztuk el, akkor kinn voltak 9 testvérével).

Nyilvánvaló, hogy kertes ház kell neki. Veszélyesen intelligens, komolyan mondom: látom néha rajta, hogy megáll, lefagy, és gondolkodik. Van, hogy fél percet is, és utána megvalósítja a tervet: először gondolkodik és utána cselekszik.

Ha nem panelban vagy, bátran ajánlom társnak! Házban is!

Minden kutyát inkább benn szobában altatva ajánlok, mert minél több időt van köztünk a kutya, annál többet lát, tanul, másol. Videlkedésmintákat követ; ez nagyon fontos. Szeretve érzi magát, és a vele való foglalkozás is jobban tagolódik, nem az lesz, hogy egésznap a kutyára rá sem nézett senki, este 6tól 7ig pedig csak kutyázás intenziven. Így a kutya ismeri a szokásainkat, látja, hogy dolgunk van, de ha nem csinálunk semmit, akkor ő is odajön és ledől mellénk a földre, vagy épp a kanapéjára. Ez is tetszik neki, mert a közelünkben lehet.

2019. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Ír farkaskutya. Nagyon rövid az élettartama, én pedig nehezen viselném, ha néhány év múlva el kéne válnom tőle.
2019. okt. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Vizsla. Nem tudnám kielégíteni az igényeit, pedig nagyon szeretem. Családban volt vizsla, imádtam.
2019. okt. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Bernipasztor


szamomra sajnos kivitelezhetetlen a nagytestu kutyaval valo kozlekedes.

2019. okt. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Afgán agár. Nem lesz rá se időm sem pénzem a büdös életben :D
2019. okt. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%

Malinois mert sosem tudnám kielégíteni az igényeti.

Pit mert az országban ahol élek listás.

2019. okt. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!