Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy köldöksérv...

Mennyibe kerül egy köldöksérv műtét?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre, hogy a kutyámnak köldöksérve van.

3 éves lesz februárban és kB. 13 kg. Már volt a másik kutyámnak köldöksérv műtétje, de neki ingyen volt, mert az ivartalanítással együtt megcsinálták.

Egyszerre lettek ivartalanítva akkor neki még nem volt így gondolom neki lesz ára. Mennyire számíthatok?

Nem arról van szó, hogy nem fizettem ki vagy nem viszem el csak, hogy mennyivel készüljek. A dokit persze majd felhivom, de most nem akarom zavarni ezzel.


2019. okt. 24. 19:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha jó helyet kifogsz már 9500-tól megcsinálják.
2019. okt. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem a tenyésztő 10000 Ft-ot engedett emiatt és az állatorvosunknál belefértem volna ebbe az összegbe, ha külön csináltatom. Ivartalanítással együtt lett végül helyrerakva, ezért ingyen volt (nagytestű kutya).
2019. okt. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!