Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köldöksérv műtét után mitől...

Köldöksérv műtét után mitől lehet csomó a sebnél?

Figyelt kérdés

2.5 hónapja műtötték a kutyámat köldöksérvvel. Szépen gyógyult neki,nagyon vigyáztunk rá, hogy ne ugráljon, lépcsőzzön. Még kb 2 hetet rá is húztunk, pedig mondta a doki, h már lépcsőzhet a kutya. A seb körül be van neki csomósodva. Olyan kemény az egész, nem tudom neki benyomni. Nem is fáj neki, ha piszkálom. Van, hogy szinte már alig kemény neki, de ha aznap sokat ugrál, akkor estére bedagad. Ez mitől lehet? Lehet, hogy még a belső varratok? Vagy kiújult neki a sérv? Legutoljára mikor mutattam a dokinak, kicsit volt megdagadva, mondta, hogy nem újult ki, ez a varrat, 3 rétegben varrta és idő kell neki. Na de ennyi idő?

Hétfőn vissza is viszem a kutyát, nem teszik ez így nekem.


2013. febr. 8. 10:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Általában időbe telik, mire teljesen meggyógyul az a terület és minden duzzanat felszívódik. A cicánk ivartalanítása után is sokáig lehetett csomót tapintani a vágás helyén, de 1 év múlva már teljesen elmúlt.
2013. febr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!