Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen szinő borde...

Dalma1997 kérdése:

Kinek milyen szinő borde collie tetszik fekete-fehér, barna fehér?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
81%
Nekem a barna-fehér jobban tetszik, de igazából nálam a kutya minősége többet nyom a latban, mint a színe.
2010. júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
Fekete-fehér
2010. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
36%
barna-merle, nemtom hogy hívják hivatalosan és a szőke-fehér, de csak amelyik szép egyénileg is
2010. júl. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
nekem a blue merle.
2010. júl. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utsó vagyok, ilyen színekben van még amúgy: fekete-trikolor, kék-merle, kék-trikolor-merle, barna-fehér,

barna-trikolor, barna-merle, barna-trikolor-merle, kék-fehér, kék-trikolor, palaszürke-merle, palaszürke-trikolor-merle, lila-fehér, lila-trikolor,

lila-merle, lila-trikolor-merle, ausztrálvörös-fehér, sable-fehér.

2010. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nekem a border collie összes színe tetszik ^^
2010. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
85%

Nekem tökre mindegy, hogy milyen a színe, ha a viselkedése olyan amit mindig is szerettem volna. Amikor megtaláltam a számomra tökéletes szülő párost, az alom fekete-fehér volt, és egy kiscsaj volt csak red-merle. Nem nagyon szerettem, sőt most sem szeretem náluk azt a színt, de mégis egy red-merlém lett, mert az ő viselkedése volt az egyedüli az alomban aki nekem megfelelt. Szinte a születéstől fogva figyeltem őket, és minden jel arra mutatott, hogy a red merle lesz az aki nekem passzol, de ennek ellenére próbáltam a többiekben is látni valami olyat, ami miatt vihettem volna egy fekete-fehéret, mert nem akartam red-merlét...

De hát nem így lett, ma pedig már egy 5 éves red-merle border collie boldog tulajdonosa vagyok és nem is lehetne tökéletesebb kutyám nála. :) Sose éri meg szín szerint választani, szerintem.

2010. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
26%

fekete-fehér :D

van barna fehér is??:O lemaradtam xD

2010. júl. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

kicsit off:

kedves utolsóelőtti :o) azt meg lehet kérdezni, h melyik kennelből van a kutyusod?

2010. júl. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%
nekem az ausztrál vörös tetszett mindig is, egyszer lesz egy ilyen színű kutyám :D
2010. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!