Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tenyleg hordható...

Milyen tenyleg hordható önvédelmi eszközt ajánltok utcán vérengző kutyák ellen?

Figyelt kérdés

Elvakult hülye allatvédők kíméljenek, és sunyi, méreggel, és egyéb dolgokkal próbalkozók is! Ezt a kérdést nem nektek tettem fel.

Hanem azoknak, akik naponta rettegnek, mint én a bármit megtehető, szabadjára engedett, idegbeteg kutyáitól másoknak, akik átvették az uralmat és az utcán terrorizálnak...


2019. okt. 28. 07:37
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Leírnád pontosan miről van szó?
2019. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%

Egy hosszabbfajta erős póráz (rossz esetben leszoríthatod vele) és/vagy vipera ablaktörő véggel


Persze ezeket csak ésszel, amennyi szükséges, hisz jó érzésű emberek vagyunk, akik más emberek felelőtlen viselkedése miatt szorulnak ilyen helyzetbe.

Szokták még ajánlani paprikasprayt. Hát őszintén szólva szerintem ez olyan mint zsebkést hordani a rablók ellen: kétélű fegyver. Egyrészt ha gyakorlatlan vagy vagy tudod hogy stressz helyzetben bénázhatsz, akkor előfordulhat hogy szembefújod magad, másrészt, a szél rád is fújhatja, ha kutyával vagy a kutyára is. Szóval jobb 1-2 jól irányzott ütés. Ha bottal hadonászol, elvileg az amúgyis egy jó taktika

2019. okt. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm... jó a valasz, ment a kéz. :-) Kicsit kételkedek. A pórázzal való vedekezéshez amit leírtál harcművészeti tudás kell kb :-l és kontaktolni kell a kutyával..

.

A viperával egy a baj... nehéz.Plusz súly. Ötleteket várok még. Nekem is vannak ötleteim, de mindegyikkel valami baj van..

Igazából a tuti kéne..

2019. okt. 28. 08:24
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Paprikaspray elég.

Hol van ez a hely amúgy, ahol vérengző kutyák vannak az utcán?! Be kellene jelenteni a jegyzőnél, ill. elvitetni őket a gyepmesterrel.

2019. okt. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%
Követem a kérdést. Én is rettegve sétáltatok kutyát. Volt, hogy 3 nagyobb kutya is nekiment egyszerre a 8 kilós kutyámnak, a gazdájuk meg még engem akart felpofozni, hogy miért sétáltatok ott, hergelem a kutyáit...
2019. okt. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Nemrég egy ismerősöm párja a kistestű kutyájával futott, és a kiskutyát támadta meg két ilyen problémásabb egyed, a kiskutya túlélte, de nem úszta meg orvosi beavatkozás nélkül.

Nem csak neked probléma az ilyen helyzet.

Itt nézz szét:

[link]

2019. okt. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Még erről írt valaki egész jó értékelést:

[link]

2019. okt. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!