Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyámnak enni,...

Mit adjak a kutyámnak enni, hogy jól is lakjon?

Figyelt kérdés
Régen is éhenkolbi volt, de mostanában megkapja a kajáját és kb. 1óra múlva hozza a tálját, hogy megint éhes. Egészségügyileg rendben van, 2-3x eszik naponta, Brit Care tápot es husit kap, kiegészítve zöldséggel vagy gyümivel 11 éves. Köszi

2019. nov. 1. 15:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, miért lehet éhes, én leírtam egy lehetséges okot. Az is lehet, hogy haspók. Az én kutyám ha nem éhes, nem eszi meg az adagját, nyáron a nagy melegben volt ilyen, de többet ivott, most hideg van, többet eszik, de az adagját tartja.
2019. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
39%

Esetleg csirkefarhát, csirkemell csont, csirkemáj vagy zúza, szíve?

Ezeket összefőzve rizzsel vagy tésztával és adni neki egy jó nagy adagot. Illetve amíg a németjuhászunk élt ő nagyon szerette a lábat 🙂

Szerintem oszd el a táp legyen kevesebb azt add mondjuk reggel utána meg ezt a tartalmasabb változatot.

2019. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek mégegyszer! A csirkére sajnos allergiás,így az kilőve :( A többi ötletet kipróbáljuk, hátha meg tudom tömni végre a bendőjét :D
2019. nov. 2. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!