Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig kell MINIMUM adni a...

Meddig kell MINIMUM adni a gyógytápokat a kutyának?

Figyelt kérdés

Ha valami miatt valamilyen orvosi gyógytápot kell ennie egy kutyának, akkor ott mennyi a minimum idő, amíg azt kell adni neki enni?

Pl bélgyulladás vagy húgykő, ilyesmi.


2019. nov. 1. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Ameddig az orvos javasolja.
2019. nov. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyilván, tudom, hogy mindig az orvos mondja meg. De gondolom van egy minimum idő, ami kell ahhoz, hogy használjon is, mondjuk 10 nap vagy egy hónap?

Vagy akkor írjon tapasztalatot az, akinek evett a kutyája gyógytápot.

2019. nov. 1. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne etessd gyógytáppal csak úgy a kutyát!!

Ha valami baja van vidd orvoshoz!

2019. nov. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kutyámnak visszatérő bélgyulladás miatt kellett gyógytápra váltania, mikor már normális volt a széklete csináltak újra egy bélsárcitológiát meg uh-t és az alapján visszaállt a bélflórája, lement a gyulladás, utána válthattunk vissza fokozatosan normál tápra, ez kb. 2 hét volt. De van olyan ismerősöm, akinek szinte mindenre allergiás vagy vesebeteg a kutyája, ők valószínűleg életük végéig gyógytápot fognak enni, szóval amúgy elég változó.


Nekünk mondjuk sokszor visszatért a bélgyulladás különböző tápoktól, a gyógytápok is általában ideiglenes megoldások voltak csak és mikor jobban utánaolvastam a témának, összetevőknek engem nem igazán győztek meg a gyógytápok (összetétel alapján a royal canin gyógytápja pl. szinte csak túlárazott szárított rizs) szóval mi végül barfra váltottunk, azóta nincs ilyen problémánk, de ez tényleg csak saját vélemény, én már nem igazán tudok bízni semmilyen tápban, de biztos sokaknak segít vagy ez az egyetlen megoldás arra, hogy a kutyának normális életminőséget tudjon biztosítani a gazdi.

2019. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!