Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki használt FURminátort?...

Valaki használt FURminátort? Mi a véleménye?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Használtam, még meg is van, de nálunk se a kutyára, se a macskára, se a nyúlra nem volt elég hatásos, egy sima fém fogas macskakefével sokkal többre mentem.
2019. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk nagyon bejött.

Sokat kell vele fésülni egyszerre (kb húzásonként megtelik a feje), de látványosan kevesebb a szőrhullás utána.

2019. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Én használok kutyához és meg vagyok vele elégedve. Van egy hosszú fogas bontónk és egy kétoldalú aljszőrzet szedő. Annyira nem hullik a kutya szőre egyébként sem (félhosszú, hasán rövid, tömött, vastagszálú) , de mivel lakásban van, naponta kétszer átfésülöm, a furminatort pedig ő is elviseli. Alapvetően durvább szőre van, de ezzel finom puha lesz a bundája. Előtte probáltunk hagyományos noname kutyakefét, az inkább tépte a szőrét. Furminatorbol viszont szerintem a hosszú fogas bontó nem feltétlenül éri meg (erre jó bármilyen erős fogú, nem gagyi fémből készült bontó) , de a sűrű aljszőrzet keféjük szerintem kifejezetten jó, megfelelően sűrű, könnyen tisztítható és strapabíró.
2019. nov. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon jó, az M-eset használom, rövid, de tömött bundájú cicának. Szereti is, előtte semmilyen más kefét nem tűrt el.

Nagyon durva szőrmennyiséget kiszed.

2019. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%
Rendszeresen használjuk és a lakásban gyakorlatilag nincs kutyaszőr.
2019. nov. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!