Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem használt 2 nap múlva...

Ha nem használt 2 nap múlva sem a bolhaírtó, és ugyanannyi bolha van benne, mint előtte, akkor mennyi idő, amire újra használhatok másfajta bolhairtót, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés

2019. okt. 24. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Fekhelyét, lakást is alaposan ki kell tisztítani, takarítani.
2019. okt. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Bolhairtó tablettát adj neki azok segíteni fognak.

Allatorvosnal/allatpatikaban kapni.

2019. okt. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen tudom, Insecticide 2000 fogok holnap venni, mert holnap jön majd áru . De a kérdésem az, hogy mikor tehetek rá bolhairtót, ha holnapra is benne vannak? A környezetet hiába fújom le ha benne van az állatba.
2019. okt. 24. 19:34
 4/13 A kérdező kommentje:
2. Köszi
2019. okt. 24. 19:35
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
De ha a környezetét nem bolhátlanítod, akkor folyton újra fog bolhásodni onnan.
2019. okt. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mit használtál?
2019. okt. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlen. Az előbb elmondtam, hogy holnap fogom, mellesleg elvileg nem is bolhásodhatna újra a Frontline Combo miatt minimum 3 hétig, hiába a környezet. :)
2019. okt. 24. 22:23
 8/13 anonim ***** válasza:
2019. okt. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez tök szép és jó, de ezt a cikket már olvastam.

Van egy másik kutyám is, 3 éve nem volt bolhás. Amikor bolhás volt , és nagyon bolhás volt, a bolhaírtó csepp hatására 1, màsfél nap alatt elpusztultak a bolhák, és volt bolha, nincs bolha. Azóta sem. Most lett egy másik kutyám, őt már bolhásan hoztam.

Habár a kérdésemre választ, hogy lehet-e használni másik fajta bolhaírtót, és mennyi idő után, választ nem kaptam, pedig az eredeti kérdésem az volt. Legtöbbször mindig kapok választ a kérdésemre, és nem csak az okoskodó emberek találnak meg, akik másról beszélnek, de amikor ezredjére is ez van, akkor már egy kicsit herótom van. Nos mindegy, valószínűleg akkor már holnap meglátogatjuk inkább az állatorvost a jövőhét helyett, biztos ami biztos.

2019. okt. 25. 00:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos az enyhe időjárást szeretik az élősködők. A doki majd segít, de akkor sem úszol meg egy nagytakarítást. Remélem, hamar túl lesztek ezen a kellemetlenségen. Esetleg írd meg, mit kaptatok. Másnak is hasznos infó lehet.
2019. okt. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!